Bitcoin HaberleriHaberler

Golden State Warriors’ın Yıldızları Klay Thompson Ve Andre Iguodala BTC Olarak Ödeme Alacak

Thompson duyuruyu Twitter hesabından yaptı ve şunları söyledi:

“Bitcoin kullanıyorum çünkü bunun paranın geleceği olduğuna inanıyorum.”

Cash App İle Ortaklık

İki yıldız, Cash App ile ortaklık sayesinde maaşlarının bir kısmını BTC olarak alacak. Cash App, Jack Dorsey tarafından yönetilen Block Inc.’e (eski adıyla Square Inc) ait olan bir para aktarma ve BTC satın alma uygulamasıdır. Dorsey, Bitcoin’de büyük ölçüde yükselişte. Cash App, oyuncu maaşlarının dönüştürülmesini kolaylaştıracak ve bağışlar için aracı görevi görecektir. Iguodala ayrıca ortaklığı duyuran bir tweet atmıştı ve şunları söyledi:

“Bitcoin gelecek; Klay Thompson ve ben inananlarız.”

BTC’nin Artan Popülaritesi

Hem Klay Thompson hem de Andre Iguodala, tazminatlarını veya tazminatlarının bir kısmını dünyanın en büyük ve en popüler kripto para birimi olan Bitcoin’de almaya başlayan ve giderek büyüyen bir sporcu listesine katılıyor. BTC, Dolar karşısında önemli kazançlar elde etti ve BTC sahiplerinin satın alma güçlerini ve varlıklarının değerini önemli ölçüde artırmalarına olanak sağladı ve geleneksel itibari para birimlerinin her yıl değer kaybetmesine neden oldu.

Dikkatinizi Çekebilir: Andre Cronje Yaklaşan Ve(3,3) Projesinin Özelliklerini Anlatıyor

Spor dünyasının her alanından sporcular değişen dinamiği fark ettiler ve şimdi BTC ile telafi edilmelerini talep ediyorlar.

BTC Trendi

BTC’de tazminat talep etme eğilimi, “Bana Bitcoin ile öde” tweetini atan Russel Okung ile başladı. Aynı yılın ilerleyen saatlerinde yaptığı bir röportajda, sonunda Aralık 2020’de Okung’un bir yıldırım ödemesi uygulaması olan Strike sayesinde BTC’de ödeme aldığı BTC’de ödeme alana kadar durmayacağını belirtti. Strike, iki yıllık maaş çekini BTC’ye dönüştürmeyi başardı. Bugün, tüm Strike kullanıcıları hizmetten yararlanabilir. Odell Beckham Jr, yıllık tazminatının tamamını BTC olarak alacağını belirtirken, Patriots Oyun Kurucu Mac Jones, tüm hücum hattını BTC’ye hediye etti.

Cash App İle Aaron Rodgers Ortaklığı

NFL efsanesi ve hüküm süren MVP Aaron Rodgers ayrıca Kasım 2021’de maaşının bir kısmını BTC olarak alacağını açıklamıştı. Cash App ile olan ortaklığının bir parçası olarak ayrıca BTC olarak 1 milyon dolar verecekti. Rodgers, Tom Brady, Saquon Barkley ve Lionel Messi gibi diğer yıldızları da içeren kripto alanına atlayan en büyük isimlerden biri haline geldi.

Bitcoin haberleri

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu