Gizlilik/Privacy

© Copyright 2021 CoinFili.com Adresinde Paylaşılan , Haberler, resimler, anketler, quizler , röportajlar ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Coinfili.com’a aittir.

Coinfili.com’da yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, tasarım ve düzenlemelerimin telif hakları, 5846 numaralı Fikir ve Sanat Eserleri Kanu’nu ile korunmaktadır. Bunlar Coinfili.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama yapılamaz.

coinfili.com sitesindeki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. coinfili.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Kullanıcı, Coinfili.com’da yer alan fiyat analizleri, kripto para ve diğer tanıtımı yapılan ürünlerle ilgili kararını sitedeki içeriklerden bağımsız olarak verdiğini ve ilgili kripto para ve/veya ürüne ilişkin Coinfili.com’un maddi ve/veya manevi sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı, hiçbir şekilde Coinfili.com’da yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Başa dön tuşu