HaberlerNFT Haberleri

Gizli NFT Ağı Tarafından Yapılan 400 Milyon Dolarlık Fon Artışı

Gizli NFT Ağı Tarafından Yapılan 400 Milyon Dolarlık Fon Artışı

Yatırımcılar Secret’ın Shockwave Girişimi’ne Katılıyor

Shockwave programı, Gizli Ağın Web 3.0 için bir veri gizliliği merkezi olarak rolünü güçlendirmeyi hedefleyen bir büyüme girişimidir. Ekip, yatırımcıların isimlerini de açıkladığı en son blog gönderisinde 400 milyon dolarlık bağış topladı. Secret ekosistemine kritik paydaşlar olarak katılanlar ise DeFiance Capital, Alameda Research, CoinFund ve HashKey’dir.

Dikkatinizi Çekebilir: SpiceDAO’nun Bir Dune Kopyası Satın Alması Bize Kripto Kardeş Kültürü Hakkında Şunları Söylüyor

Alameda Research’ün ortaklarından Brian Lee, Secret ailesinin bir parçası olma konusunda yorum yaptı.

“Secret Network, Web3 için hala temel bir ihtiyaç olan uygulamalar için veri gizliliğini çözmede ilk hareket ettirici ve pazar lideridir. Secret ekosisteminin destekçisi olmaktan heyecan duyuyoruz ve tüm dikey ve yönlerde küresel büyümesini hızlandırmaya yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.”

Yeni Fonlar Açıklandı

Blog ayrıca Secret Network’ün 225 milyon dolarlık yeni ekosistem fonunu ve 175 milyon dolarlık hızlandırıcı havuzunu duyurdu. Ekosistem fonu, 25 mevcut ekosistem yatırımcısının ve ortağının katkılarını ağın uygulama katmanını, ağ altyapısını ve araçlarını genişletmeye yönlendirecek. Öte yandan, hızlandırıcı havuzu, seyreltici olmayan sermaye, hibeler ve diğer ekosistem teşvikleri sağlayarak kullanıcı benimsemesini destekleyecektir.

Yatırım hakkında konuşan DeFiance Capital’in kurucu ortağı Arthur Cheong, şunları söyledi:

“DeFiance, önden çalıştırmaya dirençli DEX’ler, Gizli NFT’ler ve daha fazlası gibi çığır açan teknolojileri mümkün kılan, varsayılan olarak mahremiyete dayalı tek akıllı sözleşme blok zinciri olan Secret Network’ü desteklemekten heyecan duyuyor. Secret ekibi, Enigma ve ekosistemin artık büyümenin bir sonraki aşamasını ele almaya hazır olduğunu düşünüyoruz.”

Web 3 Için Programlanabilir Gizlilik

Yatırım sermayesi, çok sayıda yeni uygulamayı başlatmak ve dolayısıyla giderek daha fazla kullanıcıyı bünyesine katmak için kullanılacak. 2021’de Secret Network’ün Terra ve Monero ile yaptığı işbirlikleri , ağa programlanabilir gizlilik yarışında bir avantaj sağlamıştı. Şu anda Secret ekibi, Web 3 uygulamaları için veri gizliliği sağlamaya odaklanıyor ve ayrıca daha sorunsuz küresel benimseme için özelleştirilebilir gizlilik kontrolleri oluşturmaya çalışıyor. Gizliliğe varsayılan olarak odaklanan ilk ve tek ana ağ Katman 1 blok zinciri olan Gizli Ağ, Web 3 hakimiyeti hedeflerine ulaşmayı umut ediyor.

CoinFund Araştırma Direktörü Evan Feng, Web 3’teki çalışmalarına dayanarak Gizli ekosisteme katılma kararını detaylandırdı:

“Hazır ölçeklenebilir, kanıtlanabilir ve uyumlu gizlilik teknolojisinin mevcudiyeti, kitlesel pazar tüketici dostu web3 uygulamalarının ayrılmaz bir bileşenidir. CoinFund, şekillendirilebilir temel katman içinde güveni en aza indirilmiş gizliliği etkinleştirme ve hızlandırma görevinde Secret Network’ü desteklemekten gurur duyar. ”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu