HaberlerKripto Para Haberleri

George Godsal, BitMEX’ten Ayrıldıktan Sonra Kripto Danışmanlığını Başlattı

George Godsal, kripto borsası BitMEX için iletişim başkanı olarak görevinden ayrıldıktan sonra, gelişen kripto para birimi sektöründeki sorunlara ve itibar danışmanına odaklanan bir danışmanlık başlattı.

Godsal, BitMEX ile iki yıl sonra ayrıldı ve REKT Partners’ı başlattı ve BCW , MSL ve H+K Stratejileri ile önceki, kıdemli görevlerden sonra ajans tarafına dönüşü işaret etti .

Godsal, BitMEX’teki deneyimini, kripto müşterilerinin sektördeki şirketlerin karşı karşıya olduğu artan kriz ve itibar sorunları tehdidiyle daha iyi başa çıkmasına yardımcı olacak şekilde paylaşmayı umuyor. BitMEX’te geçirdiği süre boyunca, şirketin kurucuları ABD Adalet Bakanlığı’ndan cezai suçlamalarla karşı karşıya kalırken, sivil suçlamaları karara bağladılar. ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu ve ABD Hazine Bakanlığı Mali Suçları Uygulama Ağı birimi tarafından getirilen

Dikkatinizi Çekebilir: Secretum, Metaverse NFT Alım Satım ve Oyun İlişkileri İçin Gidilecek Uygulama Olacak

“İlk elden deneyimlerden biliyorum ki, uzman kripto itibarına gerçek bir ihtiyaç olduğunu ve uzmanlık sorunları olduğunu ve şaşırtıcı bir şekilde büyüyen bir sektör olduğunu biliyorum. ve genel olarak konularda kısa değil,” dedi Godsal PROvoke Media’ya. “BitMEX’in son 18 ayda yaşadığı sorunlara bakarsanız, risk ve sorunlar tarafında deneyimli birini bulamadık.”

Buna göre Godsal, kripto endüstrisi bilgi ve deneyimi açısından “geleneksel olmayan işe alımlar” ile birlikte uyumluluk, düzenleyici ve yasal uzmanlar da getiren bir ortaklık modeli oluşturmayı hedefliyor. Birçokları gibi Godsal da kripto sektörünün kriz, itibar ve sorun yönetimi desteği açısından yetersiz hizmet aldığına inanıyor.

REKT Partners’ın piyasaya sürülmesi, kripto sektöründe ajans büyümesinin işaretlerinin ortasında geldi. Geçen ay, kripto uzmanı iletişim firması Yap Global, Singapur’da beş yeni işe alım yapan bir Asya-Pasifik merkezi kurdu. Yeni gelenlerden biri de Yap Global’in Asya-Pasifik operasyonunu yöneten Gemma Lo.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu