Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

GEM Madencilik, çıkarılan bitcoinlerin gelirindeki ve hacmindeki düşüşü açıkladı

GEM Madencilik, çıkarılan bitcoinlerin gelirindeki ve hacmindeki düşüşü açıkladı

Mayıs ayında şirket 239 BTC çıkardı.

Amerikan şirketi GEM Mining, Mayıs ayında bitcoin madenciliğinin sonuçları hakkında konuştu. Ay boyunca şirket, Mayıs 2021’den (18.3 BTC) %1206 daha fazla, ancak bu yılın Nisan ayından (244.8 BTC) daha az olan 239 BTC çıkardı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Mayıs ayında şirket, Nisan ayındaki 8.1 BTC’ye karşı günde ortalama 7.7 BTC çıkardı. Şirketin açıkladığı gibi, düşüş küresel hash oranındaki artıştan kaynaklandı. GEM Mining’in kurumsal hash oranı, Nisan ayında 1,88 Eh/s’den 1,92 Eh/s’ye yükseldi. Aynı zamanda, Mayıs ayı sonunda (19.459 bin) çalışan madenci sayısı, Nisan ayı sonuna göre (19.175 bin) %1,4 arttı.

Greenville, Güney Carolina merkezli şirket, Nisan ayındaki 10.15 milyon$’dan %25,4 düşüşle Mayıs ayında 7.57 milyon$ gelir bildirdi. Şirket, yılın başından bu yana 1.16 bin BTC çıkardı.

Dikkatinizi Çekebilir: Chainlink ve Polygon neden yükseliyor?

GEM Mining CEO’su John Warren, Mayıs ayı finansal sonuçları hakkında yorum yaparak, “Mayıs ayında piyasa dalgalanmaları görmemize rağmen, bitcoin madenciliğini verimli bir şekilde sürdürme konumunda sıkı bir şekilde duruyoruz” dedi. Bu hafta madencilerin yaklaşık 1.8 milyon BTC biriktirdiğinin bilindiğini hatırlayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu