HaberlerKripto Para HaberleriNFT HaberleriWeb 3.0

GameStop, Temmuz ayının sonunda NFT Marketini Açıyor!

GameStop, NFT Marketini Açıyor!

ABD video oyun konsolu ve oyun perakendecisi GameStop, 2022’nin ikinci mali çeyreğinin sonundan önce bir NFT pazar yeri açacağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Firma, girişimi ilk olarak Şubat ayında duyurdu.

Platform, Avustralyalı Immutable girişiminin ikinci seviye Ethereum çözümüne dayanacak. Ortaklar, 100 milyon dolarlık IMX jetonları için ortak bir fon oluşturdu. Yapı, NFT alanındaki geliştiricilere ve içerik oluşturuculara hibe tahsis etmeyi amaçlamaktadır. Immutable ayrıca GameStop’a “belirli kilometre taşlarına ulaşıldığında” 150 milyon dolara kadar IMX sağlayacak.

Daha önce, The Wall Street Journal için yapılan bir röportajda şirkete yakın kaynaklardan biri, platformun oyun içi öğelere dayalı olarak takas edilemeyen jetonları satın almanıza, satmanıza ve değiştirmenize izin vereceğini söyledi.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto para ekosistemiyle entegrasyonun Apple’a ne yararı olacak?

En son SEC dosyasına göre , “Temel tekliflerimizi ölçeklendirip genişlettikçe, aynı anda blok zinciri, NFT’ler dahil dijital varlıklar, Web 3.0 teknolojisi ve yeni mağaza formatları dahil olmak üzere ek büyümeye yatırım yapacağız” diyor .

Meta’nın (eski adıyla Facebook) kurucusu ve başkanı Mark Zuckerberg’in, Instagram’da değiştirilemez tokenlerin ortaya çıkmasıyla ilgili söylentileri doğruladığını hatırlayın.

Daha önce SEC’in, NFT’lerin menkul kıymet olarak uygunluğunu ve ilgili mevzuatın bunlara uygulanmasını belirlemek için çalışmalara başladığı bildirilmişti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu