HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

GameStop, NFT pazarının beta sürümünü başlattı

GameStop, NFT pazarının beta sürümünü başlattı

Amerikalı oyun konsolları ve bilgisayar oyunları perakendecisi GameStop, Ethereum katman iki çözümü Loopring’e dayanan bir NFT ticaret platformu başlattı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Açıklamada, protokolün Ethereum düzeyinde işlem güvenliğini ölçeklendirmek ve sağlamak için ZK-Rollups teknolojisini kullandığı belirtildi.

Ortaklar, Loopring’de NFT’lerin basılmasının birim başına 1 dolardan daha az maliyetli olacağını, maliyetlerin ise temel blok zincirinde 100 kat daha yüksek olabileceğini belirtti.

GameStop NFT Marketplace, “yakında” planlanan tam bir lansmanla beta sürümünde kullanıcılara sunuluyor.

Haberin arka planında, Loopring tokeninin (LRC) fiyatı şu anda 1.23$’a (Coinbase) fırladı – 0.85$ civarındaki bir artış yaklaşık %45’ti.

Coinbase'de saatlik LRC/USD grafiği.
Coinbase’de saatlik LRC/USD grafiği.

Şubat ayında GameStop, Avustralyalı başlangıç ​​Immutable ile kendi ikinci seviye Ethereum çözümü üzerinde bir pazar yeri oluşturduğunu duyurdu.

Mart ayında şirket, platformun Temmuz ayı sonuna kadar faaliyete geçeceğini açıkladı ve ortaklar bunun için IMX tokenlerinde 100 milyon dolarlık ortak bir fon oluşturdu.

Dikkatinizi Çekebilir: Dusk Network, Yeni Test Ağı Lansmanı

GameStop’un Mayıs 2021’de bir NFT ticaret platformu ve kendi jetonunu başlatma niyetini açıkladığını hatırlayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu