Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

GameStop, Müşterilerine Ramp Entegrasyonu’nu Duyurdu

GameStop, müşterilerine Ramp entegrasyonu ile Ethereum değişimine hızlı bir fiat sunuyor

Kripto para birimlerini herkes için erişilebilir hale getiren ödeme şirketi Ramp, bugün GameStop cüzdanıyla entegrasyonu duyurdu. Ramp entegrasyonu, GameStop cüzdan kullanıcılarının şirketin kendi Ethereum cüzdanlarından ayrılmak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde Ethereum satın almalarını sağlar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ramp, işletmelerin fiat ödemelerini kripto para birimlerine entegre etmelerine olanak tanır ve uyumluluğu korurken son kullanıcılar için işe başlama süresini önemli ölçüde azaltır.

“NFT’nin oyuncular için faydaları – merkezi olmayan veriler, daha iyi güvenlik ve sahiplik – yalnızca keşfediliyor. Yine de token tabanlı bir ekonomiye erişim karmaşık ve kafa karıştırıcı olmaya devam ediyor. Ramp Pazarlama Müdürü Greg McEwan, “Ramp, oyuncuların blok zincirinde alıştıkları aynı düzeyde kullanıcı deneyimi sağlamak için dünyanın önde gelen NFT tabanlı oyunlarından bazılarıyla entegre edilmiştir” dedi.

23 Mayıs 2022’de GameStop, oyuncuların ve diğer kullanıcıların web tarayıcılarından ayrılmadan merkezi olmayan uygulamalarda kripto para birimlerini ve değiştirilemez belirteçleri (“NFT’ler”) depolamasına, göndermesine, almasına ve kullanmasına olanak tanıyan dijital varlık cüzdanını piyasaya sürdü. GameStop cüzdanı, Loopring’in ZK-katlama teknolojisini kullanan, kendi kendine depolanan bir Ethereum cüzdanıdır. Rampa’yı entegre ederek GameStop Cüzdan kullanıcıları fiat kullanarak hızlı bir şekilde Ethereum satın alabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu