Haberler

GamePad, OKX Ve Enjin Liderliğindeki Finansman Turunda 2,5 Milyon Dolar Topladı

Kripto oyun hızlandırıcı girişimi GamePad, bir tohum turunda 2,5 milyon dolar topladı ve bu da onu 25 milyon dolarlık bir değerlemeye koydu. Tur, OKX Blockdream Ventures ve Enjin tarafından yönetildi.

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Gamepad, blok zinciri tabanlı oyun projelerinin jeton dağıtımı yoluyla likiditeyi artırmasına yardımcı olmayı amaçlayan merkezi olmayan bir İlk Oyun Teklifi (IGO) platformudur.

GamePad, “gamefi ve metaverse projelerinin Ycombinator” olmayı hedeflediğini söyleyen yeni nesil bir girişim. Platform, gamefi, loncalar ve metaverse projelerini hızlandırmak için inşa edilmiştir. Kuluçka, fırlatma rampası, NFT satışları ve desteklediği projelere uzun vadeli büyümelerinde yardımcı olacak diğer unsurları içerir.

Oscar Franklin Tan, Enjin’in yatırımı hakkında şunları söyledi:

“GamePad için yatırım turunu yönetmekten gerçekten onur duyuyoruz. GameFi’nin, blockchain oyunlarının ve oyun NFT’lerinin şüphesiz oyun endüstrisinin en büyük bozucusu olacağını şimdiden görüyoruz ve GamePad gibi bu patlayan yıkıcı alandan yararlanan bir şirketi desteklemekten son derece heyecanlıyız. GamePad’in asırlık oyuncu tutma sorununu çözmedeki benzersiz çözümleri ve ilk prensipleri, onlarla ortak olan projelere kesinlikle muazzam bir değer getirecektir.”

Aynı şekilde, OKX Blockdream Ventures’ın kurucusu Dora da şirketinin yatırımından oldukça iyimserdi ve şunları söyledi:

“GameFi’nin büyümesini ve gelişimini keşfetmek için bu yatırım turunda Gamepad ile tanışmaktan heyecan duyuyoruz. GamePad’in blok zinciri alanında bir oyun değiştirici olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz. Tutma sorunlarını çözmek için benzersiz çözümleri ve (onların) geniş bağlantılara sahip deneyimli ekipleri, ortak projeler için kesinlikle büyük değer yaratacaktır. GamePad’in piyasadaki daha kaliteli Gamefi projeleri ile derinlemesine işbirliği kurmasına ve iki taraf arasında kazan-kazan işbirliğine ulaşmasına yardımcı olacağız” dedi.

GamePad, platforma kurulu 10 adet üçlü A blok zinciri oyununun olduğunu ve “15’in üzerinde beklemede” olduğunu söyledi. Platformun yerel tokeni $GPAD’nin ay sonunda Copper’da piyasaya sürülmesi bekleniyor ve önümüzdeki birkaç gün içinde GamePad blogu ve Twitter hesabı aracılığıyla bazı “en kaliteli yatırımcılar” duyurulacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Patlayacak – Bu Sadece Bir Zaman Meselesi

Başlatma paneli ve NFT satış platformu, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir, ancak GamePad’in yakın gelecekte Binance Smart Chain ve Solana’yı entegre etme planları vardır.

Gamepad’in kurucusu Eric Su şunları söyledi:

“Gamepad.co’yu, genel fırlatma rampalarının yetersizliklerini ve bir sonraki Axie Infinity olmak için hangi gamefi, kazanmak için oynama ve proje metaverse projelerine gerçekten ihtiyaç duyduğunu iyice anladıktan sonra oluşturduk. Ortaklarımız – Enjin.io, Okx Blockdream fonu ve 20’den fazla değerli fon ve hizmet sağlayıcı ile birlikte, blok zinciri destekli dijital deneyim endüstrisinin merkezi olmayan Y birleştiricisi olmayı öngörüyoruz.”

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu