Nedir

FUD Nedir? Kripto Terimlerini Öğrenin

FUD Nedir? FUD Haber Nedir? FUD, Kriptoda FUD Nedir? Kripto Terimlerini Öğrenin

Fud Nedir?

Örnek: “Birisi size bitcoin’in bir balon olduğunu söylerse, elinde sadece FUD vardır.”

Fud: Korku, belirsizlik ve şüphe, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, siyaset, anket ve kültlerde kullanılan bir propaganda taktiğidir. FUD genellikle olumsuz ve şüpheli veya yanlış bilgileri yayarak algıyı etkileme stratejisi ve korkuya başvurmanın bir tezahürüdür.

Fud’un açılımı:Fear (korku) , uncertainty (belirsizlik) , doubt (şüphe)” anlamına gelir ve ingilizce halinin kısaltılmışı “fud” olarak geçer.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Dikkatinizi Çekebilir: BTTC nedir ve BTT’ye ne oldu? BTTOLD nasıl değiştirilir?

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu