Airdroplar(Ön Satışlar)HaberlerKripto Para Haberleri

FTX Yeni IEO Projesinin Lansmanını Duyurdu, Bybit Arjantin Pazarına Girdi

En büyük borsa FTX, kripto para piyasasının düşüşünü görmezden gelmeye devam ediyor.

Şirket sadece personel kiralamaya devam etmekle kalmayacak, diğer girişimleri ve hatta önde gelen CeFi platformu BlockFi’de bir hisse satın alarak işi genişletmekle kalmayacak, aynı zamanda bir İlk değişim teklifi (IEO) düzenleyecek.

IEO tokenlerinin ilk satışı, ICO modelinin çoğu düzenleyici tarafından yasaklandığı 2019 yılında Binanace borsası tarafından geliştirildi ve uygulandı.

İtibarı ve markası yüksek ücretleri garanti eden ve yatırımcılar için katılım için belirli koşulları müzakere etmelerine izin veren büyük sitelere yerleştirilecek projeler için karlı. FTX borsası, başlangıç ​​Cripco’nun yaklaşan IEO’su hakkında şimdiye kadar minimum bilgi sunuyor.

Yatırımcılar, gelecekteki NFT ile ilgili gelir çiftçiliği platformunun yardımcı kripto para birimi olan $IP3 jetonlarını alacaklar. Cripco’nun kurucuları, ApeCoin sahiplerine BAYC ve MAYC NFT koleksiyonları üzerinde toplu telif hakları sunan APEDAO fikrini geliştiriyorlar.

$IP3 sahipleri, yalnızca hakları değil, aynı zamanda Cripco tarafından edinilen dijital koleksiyonların toplu mülkiyetinden elde edilen geliri de alacak. Karlı çiftçilik, play2earn modellerine katılan “play” NFT’leri kiralamak için alınan fonlardan, bu öğelerin güvenliğine karşı stake etme faizinden vb. oluşacaktır.

FTX Yeni IEO Projesinin Lansmanını Duyurdu, Bybit Arjantin Pazarına Girdi, FTX projesi, FTX, Bybit, Bybit arjantin, FTX proje lansmani, LANSMAN, FTX BYBIT
FTX Yeni IEO Projesinin Lansmanını Duyurdu, Bybit Arjantin Pazarına Girdi

Kripto para borsası Bybit de, özellikle platformun Arjantin’e genişletilmesi için devleti genişletmeye karar verdi. Bu ülke yakın zamanda 9. temerrüdü yaşadı ve vatandaşların ulusal para birimine olan güvenini sarstı.

Artan sayıda kişi, birikimlerini depolamak için kripto para birimlerini seçiyor. Bunun nedeni, yetkililerin ekonomik kriz sırasında fiat dolarlara erişimi kısıtlamasıdır.

Bybit, yatırım ürünleriyle Arjantinlileri çekecek. 11 Temmuz’dan önce hesap açan kullanıcılar, yılda %22 oranında DAI staking’e erişebilecek. Mevduat getirisi, ticari bankaların sunduğundan 10 kat daha yüksektir ve DAI, Arjantin dışında bire bir itibari para ile kolayca değiştirilebilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu