HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

FTX, Spor NFT Platformunu Yayına Açıyor

Sam Bankman-Fried‘in kripto para borsası FTX, spor ve eğlence için takas edilemeyen token ( NFT ) pazarını başlatmak için Dolphin Entertainment ile birlikte çalışıyor.

“Önemli spor ve eğlence markaları için bir NFT pazar oluşturmak için Dolphin Entertainment ile takım heyecanlı ötesinde Bizler,” FTX dün tweetledi

Pazar yerinin kendisi de diğerlerinin yanı sıra film, televizyon, müzik, oyun ve eSpor ile bağlantılı NFT’leri içerecek. FTX.US başkanı Brett Harrison, “Dolphin’in pop kültürünün tamamındaki erişimi ve ölçeği bizim için çok etkileyici” dedi.

Dolphin Entertainment CEO’su Bill O’Dowd da benzer şekilde şirketinin FTX ile ortaklığı konusunda iyimser.

NFT’ler ve spor, dünyanın en büyük sporlarının çoğu arasında şimdiden harika bir bağlantı kurmuştur.

NBA, NFT ve kripto meraklıları için bir koleksiyon çılgınlığı olan NBA Top Shot ile tartışmasız bir şekilde öncülük etti. Efsanevi NBA franchise’ı Golden State Warriors, bu yılın Nisan ayında bir NFT koleksiyonu da yayınladı.

NFL’deki büyük yıldızlar, NFT’leri başlatan Tom Brady, Rob Gronkowski ve Manning kardeşler ile aynı yolu izledi. 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu