Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

FTX Kripto Para Borsası Avustralya’da Faaliyete Geçti

FTX Kripto Para Borsası Avustralya'da Faaliyete Geçti, Bir Şube Daha Açıyor...

En genç milyarder statüsünü alan en büyük kripto para borsasının kurucusu Sam Bankman-Fried, Avustralya’da bir şube açıyor. Yeni FTX Australia platformunun lansmanının ayrıntılarını bugün, yenilikçi teknolojiler haftası olan Blockchain Australia sunumunda açıklayacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Kripto para borsası, yerel düzenleyici AFSL tarafından lisanslanmış bir Avustralyalı şirketin satın alınmasıyla kıtaya geldi.

Bankman-Fried, FTX Australia’nın personelini ikiye katlamayı, opsiyonlardan vadeli işlemlere ve borsanın tokenize edilmiş hisselerine kadar tüm kripto türevlerini başlatmayı planlıyor. Avustralyalı düzenleyici, ana şirketin ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu’ndan (CFTC) bir lisansa sahip olması nedeniyle bu konuda herhangi bir şikayette bulunmayacaktır.

FTX’in ortaya çıkması, böylesine olgun bir ürün grubuyla rekabet etmeye hazır olmayan yerel şirketler için sorunlar yaratacaktır. Kripto para birimi değişimi, müşterilere kripto para birimlerini destekleyen banka kartlarına, bir NFT pazarına, bahislere ve tek bir hesap biçiminde bir promosyona erişim sağlayacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Honduras, Bitcoin’i Ödeme Aracı Olarak Kabul Edebilir

Avustralya’ya taşınma, FTX’in bu ay Dubai’de bir şube açan küresel genişleme stratejisinin bir parçası. Açıkçası, Bankman-Fried için bir sonraki adım Afrika veya Hindistan’da. İkinci ülke, kripto para borsaları için daha çok tercih edilir, ancak şimdiye kadar, iş yapmak için sorun yaratabilecek cirolarının düzenlenmesine karar vermedi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu