Bitcoin HaberleriFinansHaberlerKripto Para Haberleri

FTX, Good Luck Games’i satın aldı

FTX, Good Luck Games'i satın aldı

FTX bitcoin borsasının Amerikan bölümü, Storybook Brawl strateji kart oyununun geliştiricisi Good Luck Games’i satın aldığını duyurdu. Bu, şirket temsilcileri tarafından bildirildi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Anlaşmanın tamamlanmasının ardından, Washington eyaleti merkezli firma FTX Gaming’e entegre olacak. Borsa, Şubat ayında yaptığı açıklamada, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir şubenin parçası olarak bir oyun bölümü başlatmayı planlıyor.

FTX, Storybook Brawl’ın açık beta sürümünde mevcut olduğunu ve Steam platformunda “çok sayıda olumlu geri bildirim” aldığını söyledi.

“Erken Erişime girdiğinde Storybook Brawl oynamayı bırakamadık. FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, inanılmaz eğlenceli ve ilgi çekici oyuna ek olarak, oyun ve kripto işlemlerini entegre etme konusunda ön saflarda yer alma fırsatını gördük” dedi.

Good Luck Games başkanı Matthew Place’e göre, dijital mülkiyet haklarının uygulanması için kripto değişim modeline benzer bir yaklaşım bulmuşlar.

FTX, San Francisco’daki yaklaşan Oyun Geliştiricileri Konferansı sırasında standında Storybook Brawl’a yer verecek. Oyun şu anda Steam’de Erken Erişim yoluyla mobil olarak kullanılabilir. Yaz aylarında PC platformları için tam bir lansman bekleniyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Boğalar Bu Altcoin İçin mi Geliyor?

FTX Gaming, yeşil blok zinciri teknolojisini oyun endüstrisine entegre etmeye odaklanmayı amaçlıyor.

FTX’in Solana Ventures ve Lightspeed Venture Partners ile birlikte blockchain oyunlarını desteklemek için 100 milyon dolarlık bir fon oluşturduğunu hatırlayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu