Altcoin HaberleriDogecoin (DOGE)HaberlerKripto Para Haberleri

Florida’daki Kripto Temalı Restoran Dogedogs ve Kripto Küba Sandviçleri Satıyor

Florida, Clearwater Beach’te açılan yeni bir işletme olan Crypto Street Restaurant, blok zincirini tamamen benimsedi ve daha fazla insanın merkezi olmayan bir gelecekle ilgilenmesini umuyor.

Sıradan restoranın sahibi Ricardo Varona, Tampa Bay Times’a kripto para temalı bir restoran fikrinin son birkaç yılda 24 yaşındaki oğluyla yaptığı konuşmalardan geldiğini söyledi.

Dikkatinizi Çekebilir: ABD, bitcoin ATM’lerinde dünyaya liderlik ediyor ve sayı hızla artıyor

“Tamamen diğer taraftaydım, ‘Hayır, sen delisin. Bu hiçbir şeye değmez. Ne kadar yanılmışım, ”dedi blockchain ve kripto para birimi hakkındaki ilk tartışmalarından. Kripto para birimini ödeme olarak kabul eden bir restoran açmaya karar verdi ve bunun ötesinde, roket gemisi resmi ve Shiba Inu köpek dekoruyla kripto kültürüne saygı gösteriyor.

“Genç kalabalık onu seviyor ve geri geliyor. Yaşlı kalabalığın arasında, oğullarının veya torunlarının onlara bir şeyler öğrettiği, benimkine benzer hikayeleri olan bir sürü insan var. Bu yüzden oldukça havalı sohbetler yaratıyor” diye ekledi.

Menü, klasik pub yemekleri için “Crypto Cuban”, “The Blockchain Club” ve geleneksel sosisli sandviç oyunu “Dogedogs” gibi yaratıcı isimler içeriyor. Varona, menünün Latin kültüründen etkilendiğini ve sahildeki Tampa Bay bölgesinde tatil yapan turistlere hitap ettiğini söyledi.

O anlattı restaurant “sh-paralar” ve ödeme olarak bu ana kadar, birkaç müşteri kripto para kullanmış, kripto para birimlerini kabul ettiğini. Restoran açıldığından beri, insanların kripto araştırmalarına ve Coinbase’de hesap açmalarına yardımcı olduğunu da sözlerine ekledi .

Kripto para birimini çevreleyen kamu söylemi hakkında “Bir sürü nefret söylemi var” dedi. “Sana nasıl biraz para kazanabileceğini ve bir şeyler öğrenebileceğini göstermek istiyorum. Araştırın ve acele etmeyin.”

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu