Altcoin HaberleriFlamingo Finance (FLM)

Flamingo (FLM) coin büyük bir yükseliş yaşadı!

FLM coin dün gece saat 00:00 sonrasında %200 yükseldi ve ardından %150 düştü. FLM coin neden yükseldi?

Flamingo Finance Nedir?

Flamingo coin, jetonları dönüştürmenize, likidite sağlayıcı olmanıza ve getiri elde etmenize yardımcı olan bir platformdur. Staking olarak da bilinen likidite sağlayarak, ücret toplayarak ve ödül olarak FLM alarak getiri elde edersiniz. Flamingo Finance, kripto alıp satmayı, yatırım yapmayı ve doğrudan blok zincirinde gelir elde etmeyi kolaylaştırır.

Kısaca FLM: Flamingo, Neo blockchain tabanlı, Poly Network iş birliktelik protokolü üzerinde geliştirilmiş merkeziyetsiz finans (DeFi) platformudur.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Flamingo (FLM) bir DeFi Projesidir.

FLM Coin Neden Yükseldi?

Bildiğiniz üzere FLM coin staking işlemlerine açık bir DeFi projesidir. Flamingo dün gece çoğu kripto traderlari veya takipçileri uyurken saat 00:00 1:00 aralığında %200 bir yükseliş yaşadı ve 0.44$ civarına geldi, yaklaşık 3 saat için %150 düşüşe geçerek 0.12$ aralığında şuanda gidip geliyor.

Bu yıl FLM coin için güzel bir 2022 olabilir. Geçen yıl tam olarak kendini gösteremeyen Flamingo coin’in geleceği için bu yıl Coinfili.com analistlerinin görüşlerine göre 2$’a kadar yükselebilir. Editörlerin Flamingo Finance için yorumları iyi yönde.

Dikkatinizi Çekebilir: Binance, TripleA ile ortak oluyor

Flamingo finance bir ath için uzun zamandır bekliyor. Beklentileri aşan bir şekilde ilgi görmekte.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu