HaberlerKripto Para Haberleri

Finansal Sistemin Son Günlerindeyiz – Kripto Sizin Çıkış Biletiniz

İtibari para sistemi son günlerini yaşarken, hükümetler ve merkez bankaları kontrolü elinde tutmak ve vatandaşların kendilerini kurtarmak için servetlerini başka yerlere götürmelerini engellemek için son çabalarını gösteriyor.

Kanada hükümeti farkında olmadan Bitcoin için kesinlikle büyük bir reklam başlattı. Kanada Maliye Bakanı Chrystia Freeland şu açıklamayı yaptı:

“Kanada’nın kara para aklama ve terörün finansmanı ile mücadele kurallarının kapsamını, kitle fonlaması platformlarını ve kullandıkları ödeme hizmeti sağlayıcılarını kapsayacak şekilde genişleteceğiz. Bu değişiklikler, kripto para birimleri gibi dijital varlıklar da dahil olmak üzere tüm işlem biçimlerini kapsar…”

Bu duyuru tüm dünyaya, bir hükümet kendini aştığında tek çıkış yolunun itibari paranızı satmak ve sistemin dışında ve hükümetlerin erişiminin ötesinde olan bitcoin veya diğer kripto para birimlerini satın almak olduğunu söylüyor.

Robert Breedlove, Bitcoin ve ekonomi konusunda saygın bir uzmandır. Son tweet’i Kanada hükümetini güzel bir perspektife oturttu:

Twitter Paylaşım
Twitter

Delphi Digital’in kurucu ortağı Jose Maria Macedo’nun da çalışan insanları terörist olarak etiketleme konusunda söyleyecekleri vardı:

Twitter
Twitter

Az önce alıntılananların ikisi de açıkça kripto alanından, ancak kesinlikle öyle olmayan biri, son derece endişe verici görüşünü dile getiren eski bir Blackrock yöneticisi :

“Küresel borç balonu zirvede ve dünya genelinde olup bitenler göz önüne alındığında, yolun sonuna geldiğimiz açıkça görülüyor ve bu nedenle finansal piyasalarda birçok çılgın şey göreceğiz. Kredi piyasalarının çılgına döndüğünü göreceğiz. Hisse senedi piyasalarının çılgına döndüğünü göreceğiz” dedi.

Ekledi:

“Fed, Covid’in koruması altında, bu şeyi ayakta tutmak için %65 daha fazla para basabildiklerinde Covid’den bir erteleme aldı, ancak burada son günlerdeyiz ve gördüğünüz şeylerin birçoğu. küresel hükümetlerin tepkisinin, tıbbi tiranlık kisvesi altında, bu şey bir kez çözüldüğünde ortaya çıkacak isyanları önlemek için sistemi kurmak olduğuna inanıyorum.”

Bu makale için yukarıdaki tüm bilgileri sunduğu için Crypto Banter YouTube kanalının sahibi Ran Neuner’a teşekkür ederiz.

Dikkatinizi Çekebilir: Zincirler Arası Köprülerin Laneti: Kullanıcı Varlıklarını Riske Atan Merkezileştirme Ve Paketlenmiş Tokenlar

Dünyada neler olup bittiğinin farkındalığı herkes için çok önemlidir. Ana akım haber medyasına artık katkısız haber sağlama konusunda güvenilemez. Kriptonun bu karmaşadan kurtulmanın bir yolu olduğunu bilmek önemlidir – biletinizi şimdi satın alın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu