Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Finansal NFT’ler için Dünyanın Önde Gelen Platformu Pledge Finance, Bitfury CEO’sunu Danışma Kuruluna Ekledi

Pledge Finance, Brian Brooks’u Stratejik Danışman olarak duyurmaktan memnuniyet duyar. Brian’ın etkileyici özgeçmişi, hem Bitfury hem de Binance.US CEO’su olarak geçirdiği zamanı ve Pledge’in DeFi için uzun vadeli borç verme dApp’leri oluşturmak için önde gelen platform haline gelmesine yardımcı olacak deneyimi içeriyor.

Harvard mezunu olan Brian, fintech ve kripto şirketlerine ilk federal banka tüzüklerini verdiği ve kripto ve geleneksel finans sektörlerinin entegrasyonunun önünü açtığı en etkili ABD Para Birimi Denetçilerinden biri olarak kabul edildi. Vizyon sahibi bir lider olan Brian, Cointelegraph’ın blockchain’deki en iyi 100 kişisi arasında 13., Crunchbase’in en iyi küresel etkileyicileri arasında onuncu ve Qredo tarafından kripto düzenleyicilerin en iyi 20 sesi arasında yer aldı. Coinbase, Avant ve şimdi de Pledge dahil olmak üzere çeşitli kapasitelerde çok sayıda en iyi girişime hizmet etti.

Dikkatinizi Çekebilir: Brian Brooks Kimdir ?

Brian, “Rehin, olağanüstü potansiyele sahip harika bir projedir” dedi. “AWS’nin mevcut internet için olduğu kadar DeFi için de önemli olma potansiyeliyle, DeFi kredilerinin geleceğinin temellerini atıyor. Rehin harika şeyler yapacak ve diğer şirketlerin daha da harika şeyler yapması için bir platform yaratacak.”

Pledge CEO’su Tony Y. Chan, “Brian’ın geleneksel finans ve kripto alanındaki deneyimi, protokolümüze çok değer katıyor” dedi. “Şirketler hukuku, finansal operasyonlar ve blok zinciri teknolojisine ilişkin keskin görüşleri, DeFi alanında yenilik yapmamıza ve ölçeklendirmemize olanak sağlayacak.”

Rehin, yalnızca uzun vadeli krediler sağlamaya değil, aynı zamanda yeni nesil borç verme dApp’leri oluşturmak için gerekli yapı taşlarını sağlamaya odaklanarak, Bitcoin kredileri için dünyanın borç verme pazarı olmaya kararlıdır. Rehin, şu anda kriptoda bulunmayan eski finans alanında multi-trilyon dolarlık bir pazar olan DeFi’ye faiz oranı takaslarını getirmek için finansal NFT’lerin yenilikçi konseptinden yararlanacak.

Daha fazlası için [email protected] adresine e-posta gönderin.

Pledge Hakkında

Pledge, Finansal NFT’ler için dünyanın borç verme pazarıdır. Sabit oranlı ve vadeli bitcoin kredisi ile başlayan Rehin V1, TradeFi ve DeFi yatırımcılarına sabit getiri sunar. Ek olarak, Rehin V1, profesyonel kripto tüccarlarına sabit sermaye maliyeti sağlar. Rehin V2, bitcoin kredilerini Finansal NFT’lere dönüştürerek bitcoin kredilerini ticarete açık hale getirecektir.

Daha fazla bilgi için lütfen www.pledger.finance adresini ziyaret edin.

Brian Brooks Hakkında

Brian Brooks şu anda bitcoin madenciliği ve kripto teknolojisi öncüsü Bitfury Group’un CEO’su olarak görev yapıyor. Daha önce Binance.US CEO’su olarak görev yaptı; ABD Para Birimi Denetçisi Vekili; Coinbase Baş Hukuk Görevlisi; ve Fannie Mae’nin Başkan Yardımcısı ve Genel Danışmanı, diğer görevlerin yanı sıra. Voyager Digital, Interfirst Mortgage, Spring Labs, Fannie Mae ve Avant’ın mevcut veya eski yönetim kurulu üyesi ve bir dizi fintech ve kripto girişiminin danışmanıdır. Harvard Üniversitesi ve Chicago Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden onur derecesiyle mezun olmuştur.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu