Altcoin HaberleriFile (FIL)Kripto Para Analizleri

Filecoin fiyat analizi: FIL’in konsolidasyonu 36 $’a doğru bir düşüşle sonuçlanıyor

Filecoin fiyat analizi kripto parada, ayı ivme olarak $ 36 aralığına devalüe edilmiş gösterileri bugün yeniden canlandırıldı. Uzun konsolidasyon dönemi, fiyat grafiğindeki kırmızı mum çubuğu, düşüş eğilimi geri geldiğinden fiyat kaybını işaret ettiğinden, bir düşüş trendi ile sonuçlanıyor gibi görünüyor. Madeni para 14 Aralık’tan beri konsolide oluyor ve fiyat önemli ölçüde iyileşirken boğalar daha erken piyasayı ele geçirmeye çalıştı. Ancak bugün, ayılar FIL/USD fiyatında düşüşe neden olduktan sonra pozisyonlarını geri alabildiler.

FIL/USD 1 günlük fiyat tablosu: Fiyat düşüşe geçtiği için ayılar 37$ sınırını aştı

1 günlük Filecoin fiyat analizi, fiyat gün içinde dik bir düşüş yaşadığı için ayıların fiyat tablosuna döndüğünü gösteriyor. Ayılar son 24 saatte güçlü bir geri dönüş yapabildiğinden, yazının yazıldığı ana kadar fiyat 36.5$ pozisyonuna düştüğü için madeni para bugün yüzde yediden fazla değer kaybetti. Genel olarak, geçen hafta boğalar için oldukça elverişli olduğunu kanıtladı, ancak yavaş bir yükseliş trendi gözlemlendi. Fiyat ayrıca, gün için 36.64$’da bulunan hareketli ortalama (MA) değerinin de altına düştü.

Dikkatinizi Çekebilir: Nükleer Enerji Bitcoin Madenciliğinin Geleceğimi?

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu