Bitcoin HaberleriHaberler

‘Felaket Senaryosu’ Bitcoin’i Token’lerin Kralı Yapıyor

En eski ve en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, Rusya’nın Ukrayna’yı işgali varlık piyasalarında sarsıntılara yol açtığından, rakip kripto paralar üzerinde öne çıktı. Kripto tokenleri Pazartesi günü toplanmaya başladığından, Bitcoin’in son dört gündeki %16’lık artışı Ether, XRP ve Litecoin gibi daha küçük madeni paraları geniş bir farkla geride bıraktı. Nikolaos Panigirtzoglou liderliğindeki JPMorgan Chase & Co. stratejistleri, “Bitcoin, altının ikamesi olarak algılanan tek kripto para birimini temsil ettiği ve dolayısıyla bir felaket senaryosuna karşı koruma sağladığı için mevcut durumda özel bir statüye sahip” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir: SEC, Yasadışı Kripto Teklifleri Üzerinden NFT Piyasasını İnceliyor

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu