Binance HaberleriHaberlerNFT Haberleri

BİNANCE NFT, FC PORTO ŞAMPİYONLAR NFT Gizemli Kutu Koleksiyonu, NFT PowerStation’ı Başlattı!

Binance NFT, Paylaşılacak 2.000 PORTO Taraftar Tokeni ile “FC Porto: 30. Şampiyonlar” NFT Gizemli Kutu Koleksiyonunu ve NFT PowerStation'ı Başlattı!

Binance NFT, FC PORTO LANSMANINI DUYURMUŞTUK

FC Porto ve Binance, 2021/22’de 30. Ulusal Şampiyonanın fethine atıfta bulunan özel bir NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek. FC Porto Pazarlama Direktörü Tiago Gouveia, “Bahis oynadığımız bu evrende de bu sezonu sürdürmek için özel bir yol” diyor.

Sezona damgasını vuran anlar, özel bir grafik kisvesiyle yeniden yaratıldı ve Pazartesi gününden itibaren Binance’den satın alınabilen NFT’lere dönüştürüldü.

FC Porto tutkunu koleksiyoncuları kesinlikle memnun edecek özel kilometre taşları.

“Fungible olmayan token”ın kısaltması olan NFT, dijital bir ürünün orijinalliğini ve münhasırlığını garanti eden Blockchain aracılığıyla oluşturulan dijital bir sertifikadır. Bu durumda görüntüler, bahsedilen anlar için özel olarak oluşturulmuştur.

Bu, geçen Kasım ayında Portekizli bir ekip tarafından ilk Taraftar Tokenı olan PORTO’nun ve o zamandan beri takip edilen bir dizi girişimin ardından FC Porto’nun Binance ile ortaklığındaki bir başka adımdır.

Binance

Binance NFT Marketplace, 2022-07-04 10:00 (UTC) tarihinde “FC Porto: The 30th Champions” NFT Gizemli Kutu Koleksiyonunu piyasaya sürüyor. Bu, FC Porto tarafından sunulan, başarılı 9. Dobradinha sezonundan önemli oyuncu anlarını ve ulusal lig ve ulusal kupayı kazanma yolculuklarından önemli anları içeren üçüncü NFT koleksiyonu!

Her NFT Gizemli Kutu bir NFT içerir ve 3 PORTO Taraftar Tokeni olarak fiyatlandırılır.

Gizemli Kutular, dört nadirlik seviyesindeki NFT’lerden oluşur: Normal (N), Nadir (R), Süper Nadir (SR) ve Süper Süper Nadir (SSR).

Binance NFT Marketplace’ten “FC Porto: The 30th Champions” NFT Gizemli Kutuları satın almak için PORTO Taraftar Tokenları alın ve bir 2.000 PORTO Taraftar Token ödül havuzunu paylaşmak için yaklaşmakta olan NFT PowerStation’a katılın.

“FC Porto: The 30th Champions” NFT Gizemli Kutularını Şimdi Satın Alın!

Ödül Almak için Aşağıdaki Faaliyetlere Katılın

Promosyon 1: 2.000 PORTO Taraftar Tokeni Ödül Havuzunu Paylaşmak için PowerStation’da “FC Porto: 30. Şampiyonlar” NFT’lerini Ücretlendirin

Promosyon Dönemi: 2022-07-05 10:00 (UTC) – 2022-07-18 10:00 (UTC)

PORTO Taraftar Tokenlarını kullanarak Binance NFT Pazarından “ FC Porto: The 30th Champions ” NFT Gizemli Kutuları satın alan kullanıcılar bu promosyona katılmaya hak kazanacaktır. Bu promosyon döneminde PowerStation’da NFT’lerini şarj eden “FC Porto: 30. Şampiyonlar” NFT sahipleri Taraftar Güçlerine dayalı olarak 2.000 PORTO Taraftar Token’dan oluşan bir ödül havuzunu paylaşabilirler.

Terfi 2: FC Porto’nun Sonraki NFT Koleksiyonundan bir NFT Kazanmak için Beş “FC Porto: The 30th Champions” NFT Gizemli Kutularına Sahip Olun

Promosyon Dönemi: 2022-07-04 10:00 (UTC) – 2022-07-18 10:00 (UTC)

Anlık Görüntü Dönemi: 2022-07-04 (UTC)

2022-07-04 10:00 (UTC) tarihinde başlayan birincil satış sırasında beş “ FC Porto: The 30th Champions ” NFT Gizemli Kutu satın alan ve Anlık Görüntü Dönemi boyunca en az beş NFT tutan kullanıcılar promosyona katılmaya hak kazanacaktır. Promosyon döneminde “FC Porto: The 30th Champions” NFT Gizemli Kutularında NFT işlem hacmine göre sıralanan ilk 100 katılımcının her biri, FC Porto’nun bir sonraki NFT koleksiyonundan bir NFT alacak.

Promosyon 3: Bir Arkadaşınızı Tavsiye Edin ve PORTO Taraftar Tokenları ile Ödül Alın

Faaliyet Dönemi: 2022-07-04 10:00 (UTC) – 2022-07-18 10:00 (UTC)

Yönlendirme görevinin aşağıdaki tüm koşullarını yerine getiren ilk 50 kullanıcı, her biri kendileri ve tavsiye edilen arkadaşları için 2 PORTO Taraftar Tokeni alacak.

“FC Porto: The 30th Champions” NFT Gizemli Kutularını Şimdi Satın Alın!

Binance NFT Marketplace Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin:

 • NFT Sözleşme Adresinizi Nasıl Bulunur?
 • Binance NFT Marketplace’e Nasıl Başlanır?
 • NFT Gizemli Kutu Koleksiyonu Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Binance Fan Token Kullanarak NFT ve Gizemli Kutular Nasıl Satın Alınır?
 • Binance Taraftar Token Platformunda NFT PowerStation Nasıl Kullanılır
 • Binance Taraftar Tokenları: Fandom’un Geleceği Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Şartlar ve koşullar:

 • Her hesap maksimum 40 Gizemli Kutu satın alma ile sınırlıdır. Gizemli Kutular, satışın başlamasından 12 saat sonra olan 2022-07-04 22:00 (UTC) itibarıyla Binance NFT ikincil pazarında listelenebilir.
 • Kullanıcılar Gizemli Kutularını Binance NFT Marketplace > Kullanıcı Merkezi > Geçmiş > Siparişler > Satın Alma Geçmişi > Gizemli Kutular aracılığıyla bulabilirler.

NFT PowerStation için:

 • Katılımcılar, NFT PowerStation’dan saatlik olarak PORTO Taraftar Token ödüllerini alacaklar.
 • 100 Taraftar Gücü başına ödüller, etkinlik arayüzünde gösterilecektir. NFT ne kadar nadir olursa, kullanıcıların Fan Gücü o kadar yüksek olacaktır:
 • N = 20 Fan Gücü
 • R = 50 Fan Gücü
 • SR = 200 Fan Gücü
 • SSR = 1.000 Fan Gücü
 • Bir kullanıcı bir NFT serisinin farklı kategorilerini temsil eden tüm farklı öğeleri ücretlendirdiğinde, kullanıcı tam bir NFT setini etkinleştirir ve bu seti iki kat ödül için Hayran Gücünü ikiye katlamak için kullanabilir. Daha fazla bilgi için lütfen PowerStation SSS bölümüne bakın .
 • Her katılımcının saatlik PowerStation ödülleri = (Bir katılımcı tarafından saatlik olarak şarj edilen Fan Gücü / Tüm katılımcılar tarafından saatlik toplam şarj edilen Fan Gücü) * Belirli bir PowerStation etkinliğinde verilecek saatlik ödüller.
 • Belirli bir PowerStation etkinliğinde verilecek saatlik ödüller = Etkinlik için toplam ödül / Etkinliğin toplam saati.
 • Kullanıcılar (saat başı hesaplanan) ödüllerini biriktirebilecek ve bu ödülleri istedikleri zaman doğrudan spot hesaplarına alabilecekler.
  Kullanıcılar, ücretli NFT’lerini herhangi bir zamanda herhangi bir gecikme olmaksızın kaldırabilecekler.
 • PowerStation’da ücretlendirilen NFT’ler ve ayrıca talep edilmeyen ödüller, her PowerStation döneminin sonunda her kullanıcının hesabına otomatik olarak aktarılacaktır.
 • NFT’leri başka bir PowerStation’da zaten şarj etmişlerse veya bir NFT geri çekiliyorsa veya NFT Pazarında satıştaysa, kullanıcılar NFT’lerini şarj edemezler.

Promosyon 2 için:

 • Bu promosyon için, kullanıcıların ödüllere hak kazanabilmeleri için anlık görüntü süresi boyunca gerekli NFT’leri tutmaları gerekir.
 • Gizemli Kutular, FC Porto’nun bir sonraki NFT Koleksiyonunun piyasaya sürülmesinden sonraki bir hafta içinde uygun katılımcıların Binance cüzdanlarına hava yoluyla bırakılacaktır. Kazananlar ödüllerini Binance NFT Marketplace > Kullanıcı merkezi > Geçmiş > Siparişler > Dağıtım > Airdrop yoluyla kontrol edebilir.

Promosyon 3 için:

 • PORTO Taraftar Token ödülleri, promosyon dönemi sona erdikten sonra 30 gün içinde uygun kullanıcılara hava yoluyla verilecektir.
 • Binance, tamamen kendi takdirine bağlı olarak Promosyon veya Promosyon Kurallarını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Ödüllerin geri ödemesi veya nakit eşdeğeri değeri verilmeyecektir.
 • Binance, yıkama işlemleri veya yasa dışı olarak toplu kayıtlı hesaplar, kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu özelliklerini sergileme olarak kabul edilen işlemleri diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 • Binance, bu Promosyonu, uygunluk şartlarını ve kriterlerini iptal etmek, uzatmak, sonlandırmak veya askıya almak dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, önceden bildirimde bulunmaksızın bu hüküm ve koşulları belirleme ve/veya değiştirme veya değiştirme hakkını herhangi bir zamanda tamamen ve mutlak takdirine bağlı olarak saklı tutar, kazananların seçimi ve sayısı ve yapılacak herhangi bir eylemin zamanlaması ve tüm Katılımcılar bu değişikliklere bağlı olacaktır.
 • Tercüme edilmiş versiyonlar ile orijinal İngilizce versiyon arasında herhangi bir tutarsızlık olması durumunda, İngilizce versiyon geçerli olacaktır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu