Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

EuroSwap EDEX, Avrupa’da DOGE, ETH Ve Hatta BTC’den Liderliği Alacak

EuroSwap EDEX, Avrupa'da DOGE, ETH Ve Hatta BTC'den Liderliği Alacak

Greta Tunberg mutlu olacak – Avrupa Parlamentosu AB’de kripto para madenciliğini tamamen yasaklayacak. Madencilerin artan faaliyetleri nedeniyle enerji tüketimi şimdiden ülke çapında bir sorun haline geliyor. Bu, Proof-of-Work kripto para birimlerinin Avrupalılar için kârsız hale geleceği anlamına geliyor. Ancak onların yerini, madencilere ihtiyaç duymayan Proof-of-Stake kripto para birimleri aldı. Bu nedenle PoS algoritmasında EuroSwap EDEX projesinin ortaya çıkması artık bir tesadüf gibi görünmüyor.

Proof-of-Stake EDEX’in avantajı

Çinli madenciler 2021 yazında yasadışı ilan edildi. Bazıları Çin’deki yasağın ardından Avrupa’ya taşındı, ancak onları orada bekleyen kötü bir sürpriz olabilir. AB ayrıca Kripto para madenciliği konusunda bir moratoryum konusunu gündeme getirdi.

Sadece Proof-of-Work konsensüs algoritmasını kullanarak madencilikten bahsediyoruz. Proof-of-Stake’de uygulanan madeni para madenciliğinin yasaklanması konusu şu anda gündemde değil.

Proof-of-Work’e dayalı popüler kripto para birimlerinden hala Dogecoin ve Ethereum çalışıyor. Doğru, uzun süre böyle kalmayacak. DOGE geliştiricileri dijital para birimini “yakında” Proof-of-Stake’e taşımayı planlıyor ve Ethereum bu yıl yeni bir algoritmaya geçecek, yol haritasının tam olarak uygulanması yaklaşık altı yıl alacak.

Açıkça, bu durumda, PoS kripto para birimleri, temel PoW projelerinden birkaç yıl ileridedir. 2021’in başlarında, Avrupa küresel kripto entegrasyonunu duyurmadan önce bile Avrupalı ​​geliştiriciler, kripto ve fiat euro arasında bir köprü olacak bir kripto projesi geliştirmeye başladılar. Geçen sonbaharda, yatırımcılar yeni bir finansal araç olan EuroSwap EDEX – Avrupa Merkezi Olmayan Kripto Borsası aldı. Proje, Proof-of-Stake algoritmasına dayanıyor ve bu da madencilere göre bir başka avantaj.

Avrupalılar için EDEX’in Uygulanabilirliği

EuroSwap, dünya tarihinde ilk kez, Euro bölgesinin resmi para birimi olan Euro € için Merkezi Olmayan Borsada kripto para alım ve satımına izin verecek. EDEX, fiat euro ve kripto para birimleri arasındaki işlemler için kapıları açacak.

Yani, şimdi yüz milyonlarca Euro Bölgesi sakini basit bir banka kartıyla güvenli bir şekilde kripto para satın alabilecek ve aynı şekilde karttaki karlarını da kolayca çekebilecek. Bu, minimum düzenleyici müdahaleyi sağlayacaktır, çünkü tüm işlemler Web3.0 ilkelerine göre merkezi olmayan bir şekilde ele alınacaktır. Ve ek güvenlik ödeme sistemleri ile sağlanacaktır. Küresel perspektifte EDEX geliştiricileri Visa ile işbirliği yapmayı planlıyor.

Kasım 2021’de EuroSwap geliştiricileri, ilk BUSD / EDEX çifti için otomatik Swap değişimine erişim sağladı – https://app.euroswap.io Her EDEX yatırımcısının, şirketin fikri ve ticari mülkiyetinde bir hisseye sahip olma hakkı garanti edilir. EuroSwap projesine ve şirketin karına katılma olanağına sahiptir.

%152 APY’ye kadar Erken İstifleme

15 Ocak 2022’de EDEX ekibi, Erken Staking’i yatırımcılarına açarak Web3.0 işinde ciddi bir oyuncu olarak konumunu yeniden doğruladı. EuroSwap EDEX, bu teknolojiyi şimdi – erken token dağıtım aşamasında – yatırımcılarının kullanımına sundu.

EuroSwap, tüm EDEX yatırımcıları için %152’ye varan APY’ye varan Erken Staking’i açtı. Bu, geliştiriciler için inanılmaz derecede cesur bir adım, çünkü jetonları bloke etmeyi reddettiler ve yatırımcılara kendileri için karar verme fırsatı verdiler: alım satım yapmadan önce jetonları cüzdanda bırakmak ve minimum karı elde etmek veya %152’ye varan getirilerle Stake’e eklemek. APY.

Early Stake’in başlamasından iki hafta sonra, yatırımcıların yaklaşık %73’ünden fazlası 12 aylık bir süre için EDEX tokenlerini stake etti – https://stake.euroswap.io Bu rakamlar, Trading Season’ın başlamasından sonraki tüm yıl boyunca, EDEX tokeni bir Boğa Koşusu gösterecek çünkü erken yatırımcılar varlıklarını minimum kar için satmayacaklar.

Ekip, tüm sahiplerine EDEX mevduatlarını Stake havuzlarına koymalarını ve mevduat hacminden bağımsız olarak cazip tasarruflar elde etmelerini teklif ediyor: 6 ay – %71 APY, 9 ay – %98 APY, 12 ay – %152 APY. Stake tamamen BEP-20 akıllı sözleşme mimarisine dayalıdır ve seçilen vade sonunda garantili otomatik tahakkuklar sağlar.

Early Stake EuroSwap’ı kullanmak için minimum 200 € EDEX depozitonuzun olması gerekir. Ardından https://euroswap.io resmi web sitesine gitmeniz ve Staking sekmesini bulmanız gerekiyor. Cüzdan bağlandıktan sonra yatırımcı, Stake için uygun süreyi ve EDEX token miktarını seçebilir. İşlemi akıllı kontrat ile onayladıktan sonra “Para Yatır” butonuna tıklayarak işlemi onaylamanız gerekmektedir.

Şimdi EuroSwap EDEX projesi, prestijli analitik şirketlerin akıllı sözleşmelerini denetleme aşamasında. EuroSwap EDEX projesi hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinde https://app.euroswap.io/ veya yöneticinin yardımıyla resmi Telegram botunda bulabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu