HaberlerMetaVerse Haberleri

EToro, Yatırımcılara Metaverse Faydaları Sunuyor

Metaverse, şu anda kripto para birimi sektöründeki en büyük vızıltı kelimesidir. Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, şirketinin adını ‘Meta’ olarak değiştireceğini ve kendi meta veri deposunu kuracağını duyurduğunda, meta veri deposunu çok fazla abartı sarmıştı.

Microsoft da eylemde ve ‘Mesh’ adlı kendi metaverse platformunu yarattı. Diğer büyük teknoloji devleri de metaverse endüstrisine kendi yöntemleriyle girdiler. Unity Software, Nvidia ve Ubisoft akla gelenler.

FinExtra sponsorluğunda yakın zamanda yayınlanan bir basın makalesinde alıntılanan eToro Yatırım Portföyleri Başkanı Dani Brinker’e göre :

“Gelişmekte olan endüstrilerin yatırım fırsatlarını değerlendirirken, dahil olan herkes kazanan olmayacağından çeşitlendirme kilit önemdedir. Sektörün devam eden gelişmelerini araştırmak için zamanı olmayan insanlar için pazar bunaltıcı görünebilir. Portföydeki varlıkları bir araya toplayarak, işin ağır yükünü üstleniyor ve müşterilerimizin meta veriye maruz kalmalarını ve riski çeşitli varlıklara yaymalarını sağlıyoruz.”

eToro akıllı portföyleri, pazarlardaki diğer temalar için zaten mevcuttur. Yatırımcıların yönetim ücreti olmadan uzun vadeli yatırımlardan pasif gelir elde etmelerini sağlar.

Dikkatinizi Çekebilir: Metaverse Nedir? Neden Bu Kadar Önemli!

EToro, kaynaklarının büyük bir bölümünü yatırımcıların meta veriye olan ilgisini destekleyecek varlıkları geliştirmeye yoğunlaştırıyor. Kısa süre önce The Sandbox’ı (SAND) platformda bir kripto varlık olarak listeleyeceğini ve gelecekte arazi satın alımlarında bir işbirliği planladığını duyurdu.

Global Crypto Solutions eToro Direktörü Tomer Niv şunları söyledi:

“eToro, perakende yatırımcıların yararına yeni teknolojileri benimseme konusunda köklü bir geçmişe sahip bir kripto öncüsüdür. Metaverse tarafından sunulan fırsatlar bizi inanılmaz derecede heyecanlandırıyor ve çok yakında bazı önemli ortaklıklar da dahil olmak üzere daha fazla ayrıntıyı açıklayacağız.”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu