Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)Kripto Para HaberleriSolana (SOL)

Ethereum’dan daha iyi performans gösteren Polygon (MATIC) ve Solana (SOL), işte nedeni

Son zamanlarda, bir JPMorgan’ın kripto uzmanı olan Nikolaos Panigirtzoglou, Ethereum’un ana satış noktası olarak artık benzersiz olmadığını söyledi – Merkezi olmayan uygulamalar ve Akıllı Sözleşmeler geliştiriciler tarafından bunun üzerine inşa edilebilir – artık çoğaltılabilir ve çoğaltılabilir.

Eşsiz değil. Zaten Binance’den rekabet, Solana’dan rekabet görüyorsunuz. Ve gelecekte daha fazlası olacak.

Bir dizi kripto uzmanı daha fazla anlaşamaz. Three Arrows Capital ve Hasu’nun CEO’su ve CIO’su Su Zhu, Uncommon core üzerine yakın tarihli bir Podcast’te, Ethereum’un Matic, Solana ve Terra gibi katman 1 çözümlerinden daha iyi performans göstereceğini açıkladı. Bu, çok sayıda kurumsal yatırımcının ve büyük cüzdan tüccarının bu platformlara daha fazla sermaye koyduğunu kaydettikten sonraydı.

Yatırımcılar son zamanlarda ölçeklenebilirlik çözümlerine olan ilgilerini ikiye katladı. Bu, zincir içi faaliyetlerde ve bu ağlarda Kilitlenen Toplam Değerde görülür. Son iki ayda Matic ve Solana’nın aktif adresi etkileyici bir büyüme kaydetti. Bu, Pseudonymous kripto analisti Altcoin Sherpa gibi uzmanlar tarafından iyi bir şekilde kabul ediliyor.

Altcoin Sherpa’nın anketi

Altcoin Sherpa tarafından birkaç ay önce yapılan bir ankete göre, katılımcıların çoğunun portföylerinde altcoinler hakim olduğu için Bitcoin’in olmadığı açıklandı. Ayrıca katman-1 çözümlerinin Ethereum’dan daha iyi performans göstermeye devam edeceğini belirtti.

Söylediklerim konusunda kafa karışıklığı var gibi görünüyor: ETH’nin boşa çıkacağını söylemiyorum; Aslında ETHBTC grafiğinin oldukça iyi göründüğünü düşünüyorum. 2021/mevcut piyasa eğilimlerinin genel ortamı/kanıtları göz önüne alındığında, diğer L1’lerin muhtemelen ETH’den daha iyi performans gösterdiğini söylüyorum.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Fiyatı Yukarı Yönlü Hareket Gösteriyor!

Skale Labs CEO’su Ethereum blok zincirinin hala hakim olacağına inanıyor

Bununla birlikte, Ethereum geliştirme şirketi Skale Labs’in CEO’su Jack O’Holleran, Ethereum’un daha büyük ve daha hızlı hale getirecek yaklaşan değişiklikler göz önüne alındığında, baskın bir merkezi olmayan finans blok zinciri olarak kalma olasılığının daha yüksek olduğuna inanıyor.

Akıllı sözleşme geliştiricilerinin büyük çoğunluğu ethereum ekosisteminde inşa ediyor. Diğer zincirlerde duyurulan büyük ortaklıklara rağmen, hala (geliştiricilerin) mutlak çoğunluğunun ethereum girdabına çekildiğini görüyoruz.

Panigirtzoglou daha önce Ethereum fiyatının mevcut fiyatından yüzde 50’nin üzerinde olması gerektiğini söylemişti. Varlığın hash oranı ve benzersiz adreslerin sayısını kullanarak değerini anlamak, ona mevcut fiyatından çok daha düşük bir ticaret fiyatı vermelidir. Mevcut fiyatın, kullanımda ve trafikte gerçekleşmeyebilecek üssel bir artış olduğuna inanıyor.

Mevcut haliyle, Solana’nın piyasa değeri, Terra ve Avalanche’ın iki katından fazla. Bir FXStreet analisti Solana’nın fiyat eğilimine dayanarak, fiyatın toparlanıp 330$’dan işlem göreceğini tahmin etti. Terra’nın Luna’sının ise fiyat keşfinde olacağı tahmin ediliyor.

Etheruem, son 24 saatte yüzde 3’lük bir fiyat düşüşünün ardından basının yayınlandığı sırada 4.000 dolar pozisyonunun hemen altında.

Ethereum Grafik
Ethereum Grafik

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu