Altcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Ethereum’da 35 Milyon Dolarlık Bir ETH Yakımı Gerçekleşti

Ağa fiyat yakma mekanizması getiren Ethereum’un fiyat yapısı, artan ağ yükü ve artan taban fiyat nedeniyle her geçen gün hızlanıyor. Bunlar , son 24 saatte 35 milyon dolar değerinde yanmaya neden oldu ve bu, bir günde yakılan madeni para sayısının rekoru.

ilgili içerik : ABD, bitcoin ATM’lerinde dünyaya liderlik ediyor ve sayı hızla artıyor.

Deflasyon beklenenden erken geldi

Ağ üzerindeki büyük yanma hacmi, kaçınılmaz olarak ağ üzerinde deflasyonist blokların oluşmasına yol açtı. Bir noktada, yakılandan daha az Ethereum madenciliği yapıldığında deflasyonist blokların sayısı deflasyonist günleri oluştu. Ekonomik açıdan bakıldığında, deflasyon, EIP-1559 güncellemesinden önce çok sayıda Ethereum madeni para biriktirebilen uzun ve orta vadeli sahiplerin lehine çalışıyor.

eth grafik
eth grafik

Daha önce analistler ve uzmanlar, Ethereum’un bu yılın sonuna doğru deflasyonist olmasını bekliyordu . Ne yazık ki, çeşitli NFT projelerindeki büyük baskı hacimleri ve genel ağ tıkanıklığı ağın şu anki durumuna yol açtı. Büyük olasılıkla, NFT hacimleri düştüğünde, taban ücret ve yakma oranları da düşecektir.

ilgili içerik : Kriptoya Yatırım Yapan İngiltere Öğrencilerinin Sayısı 3 Kat Arttı

Ethereum Biriktirenlerin Sayısı Artıyor

Zincirdeki verilere göre, dolaşımdaki Ethereum arzı sürekli olarak azalacak olsa da, madeni paraya olan talep giderek artıyor. 6,2 milyondan fazla adres 0,01’den fazla ETH tutuyor. Artan Ethereum sahiplerinin sayısı, piyasadaki genel olumlu duyarlılığın bir işaretidir.

ilgili içerik : Bitcoin Gerçekten Bir Ülkenin Rezerv Parası Olabilir mi ?

Şu anda, Ethereum 3.400 dolardan işlem görüyor ve son %15’lik düşüşün ardından konsolide oluyor. Ancak flaş çöküşten sonra bile, sahipleri ve yatırımcılar borsalarda fon taşımadılar ve madeni paralarını tutmaya devam etmeye karar verdiler.

Daha Fazla Ethereum Haberleri için tıklayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu