Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)Haberler

Ethereum yatırımcıları kar alıyor, ancak balinalar sakin kalıyor

Ethereum, 3AC, Celsius ve diğerleri gibi büyük kurumsal yatırımcıların tasfiyesinin ardından varlık tarihindeki en büyük satışlardan birini yaşamasına rağmen, yatırımcılarına yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu başarıyla gösterdi.

Son sekiz gün içinde, 18 Haziran’da ulaşılan mutlak dipten mevcut rallinin sonucunu ölçersek, Ethereum değerine yaklaşık %40 ekledi. Bu güçlü artış, büyük olasılıkla 900 dolarlık satın alma siparişi konsantrasyonundan kaynaklandı.

Çoğu tüccar aktif olarak Ethereum’a mükemmel girişi arıyordu, bu varlık 1.000 doların altına düştükten sonra mümkün olandan daha fazlaydı ve ardından daha da fazla satış baskısı ile karşı karşıya kaldı ve 800 dolar aralığına düştü.

Büyük tasfiye hacmi ve likidite eksikliği, Ethereum’un piyasa değerinin 1 Haziran seviyelerinin altında kalmasına rağmen yatırımcıların piyasadaki ikinci en büyük varlığın fiyatını 1.200 dolara itmesine izin verdi.

Tüccarlar hala kâr etmeyi tercih ediyor

Ne yazık ki, ağdaki faaliyetleri ETH sahiplerinin çoğunluğunun aktif olarak kar elde ettiğini gösterdiğinden, tüccarlar ve yatırımcıların varlığı desteklemeye devam etmeleri için %30’luk bir fiyat artışı yeterli değildir, bu da varlıklar üzerinde ek baskı yaratır ve onların kırılmasını önler. yerel varlıklar.. direnç seviyeleri.

Neyse ki, Ethereum balina aktivitesi nispeten düşük kalıyor, bu da satışların onlardan gelmediğini gösteriyor ve satış hacmi nispeten düşük kaldığından varlığın hala yukarı yönlü oynaklık gösterme şansı var.

Basın zamanında, Ethereum 1.200 $ fiyat aralığında geziniyor ve hafta sonu işlem hacmi eksikliği nedeniyle konsolide oluyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu