Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Ethereum Stake Rekor Kırdı

Ethereum Stake Edenlerin Sayısı Birden Bire Arttı...

Kripto uzmanları, Ethereum stake etmede yapılan mevduat miktarının, ETH 2.0 ağının başlangıcından bu yana rekor bir günlük artış yaşadığını belirtti. Analistler, 16 Mart 2022’nin bu açıdan tarihi bir gün olduğunu vurguladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Piyasa uzmanları, o gün Beacon ağının akıllı sözleşmelerinde toplam 550 milyon doları aşan 200.000 Ethereum madeni parasının dondurulduğuna dair güvence verdi. Böyle beklenmedik bir faaliyet patlamasına neyin neden olduğu hakkında hiçbir fikirleri olmadığını kaydettiler.

Analistler, istatistiklere göre, son zamanlarda staking’de dondurulan günlük ortalama dijital fon miktarının yaklaşık 50 bin Ethereum veya biraz daha az olduğunu kaydetti. Ancak bir anda bu rakam 16 Mart’ta 4 kattan fazla arttı.

Dikkatinizi Çekebilir: AB düzenleyicileri, Kripto Para’lara Yatırım Yapmak Riskli!

Kısa bir süre sonra, sosyal ağlardan kripto topluluğunun üyeleri, akıllı sözleşmeye bir seferde 150 bin jeton eklendiğini öğrendi. Kullanıcılar, bir seferde bu kadar önemli bir miktarı kimin gönderebileceği konusunda çeşitli varsayımlarda bulunmaya başladılar.

Birçoğu bunun blockchain şirketi ConsenSys’in bir girişimi olduğu konusunda hemfikirdi. Daha önce, bu organizasyonun temsilcileri bir finansman turu sırasında 450 milyon dolar topladı ve halka tüm gelirlerin dijital gümüşe dönüştürüleceği ve stake için kullanılacağı konusunda güvence verdi.

Daha önce, CoinFili.com editörleri, teknoloji şirketi Visa’nın blockchain yıldızı ConsenSys ile uzun vadeli bir ortaklık anlaşması imzaladığını bildirmişti. Kuruluşların temsilcileri, merkez bankası dijital para birimleri (CBDC) için ortaklaşa altyapı geliştireceklerini söyledi.

Visa, ConsenSys’in bu sorunları çözmek için ideal olduğuna duyduğu güveni dile getirdi. Kripto girişimi geliştirme ekibinin deneyimi, CBDC’yi dağıtmak ve ölçeklendirmek için yenilikçi bir sistem oluşturmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu