Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Ethereum Kurucusu Buterin, Griffin İçin Mahkemeden Hoşgörü İstiyor

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, eski Ethereum geliştiricisi Virgil Griffith'in yaklaşmakta olan davası için New York mahkemesinden hoşgörü istedi

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, New York mahkemesinden eski Ethereum geliştiricisi Virgil Griffith’in yaklaşmakta olan davası için hoşgörü istedi. Buterin, New York Güney Bölgesi’nden Bölge Yargıcı Kevin Castel’e, 2013’te tanıştığı Griffith ile yedi yıllık dostluğunu anlatan bir mektup yazdı.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.
Buterin mektupta Griffith’in nazik doğasını tartıştı. Griffin’in Ethereum Vakfı’nda kalıcı bir miras bıraktığını ve hatta kendini değiştirdiğini yazdı. Buterin dedi ki:

“Beş yıl önceki kişiliğimin aksine, onun yıllar içindeki tavırları ve eylemleri, eylemlerimde açık fikirliliği ve işbirlikçiliği teşvik etti.”

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Altcoinlerden Uzak Durun!

Ayrıca Griffth’in diğer kültürlere olan ilgisine de değindi ve Ethereum’u İslami finans hukuku ile uyumlu hale getirme çabalarına yer verdi.

Ne oldu?

Griffin, ABD yaptırım yasalarını ihlal etmekle suçlanarak Kasım 2019’da tutuklandı. Eylül 2021’de federal savcılarla yaptığı ve 6,5 yıla kadar hapis cezasına çarptırılmasına izin verebilecek bir anlaşmada suçunu kabul etti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu