Ethereum Haberleri (ETH)Haberler

Ethereum, Kripto Piyasaları Toparlanırken 3 Haftanın En Yüksek Seviyesine Çıktı

CoinGecko’nun verilerine göre, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum (ETH), Pazartesi günü 2.392 dolara ulaştı. Bu, son 24 saatte %8.2 ve son 7 gün içinde %22,9 gibi etkileyici bir artış. ETH bu seviyelerde en son 7 Temmuz’da işlem görüyordu.

Karşılaştırıldığında, şu anda 40.000 dolar ile flört eden Bitcoin (BTC) geçen haftaya göre %20.2 arttı.

Günün diğer önemli kazançları arasında %15 artışla Polygon (MATIC), Chainlink (%13,4), Bitcoin Cash (%12,9) ve Dogecoin (%12,1) yer alıyor.

Yazma sırasında ETH 2,344 dolardan el değiştiriyordu.

Kurumsallar Ethereum’a Göz Atıyor

Ethereum uzun Goldman Sachs bir süre önce sızan rapor ile, kripto dünyasında sonraki büyük şey olması lanse edilmiştir düşündüren akıllı sözleşme platformun gerçek kullanım durumları değerinin baskın dijital deposu olarak sonunda Bitcoini sollamak için bunu yardımcı olacağı belirtilmiştir.

Tesla CEO’su Elon Musk Dünyanın ikinci En iyi Kripto Parası Olan Ethereum’u Desteklediğini açıkladı.

Musk, Twitter CEO’su Jack Dorsey ve ARK Invest’ten Cathie Woods ile “The B Word” konferansı sırasında yaptığı konuşmada, Tesla’nın patronunun aynı zamanda birden fazla merkezi olmayan, gözetim dışı finansal ürünü kapsayan gelişen bir kripto para birimi sektörü olan merkezi olmayan finansa ( DeFi ) kefil olduğunu söyledi. Bunların büyük çoğunluğu Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir.

Teknik düzeyde, Ethereum “Londra” adlı yaklaşan bir yükseltmeye hazırlanıyor. 4 Ağustos’ta yayınlanması beklenen yükseltme, ağın mevcut çalışma kanıtı mekanizmasını optimize etmeyi ve iyileştirmeyi amaçlayan beş Ethereum İyileştirme Önerisi (EIP) içeriyor.

Ek olarak, EIP-3675—Ethereum’ı bir hisse ispatı konsensüs algoritmasına dönüştürmek için bir teklif geçen hafta resmi olarak tanıtıldı. Ethereum 2.0’a uzun süredir beklenen geçiş hala birkaç ay uzakta, ancak daha enerji verimli, güvenli ve ölçeklenebilir bir ağ ile sonuçlanması bekleniyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu