Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)Haberler

Ethereum Katilleri Kaybediyor

Ethereum Düşüyor, ETH neden düşüyor?

Bitcoin bu hafta %1,56 civarında minimum kayıp yaşarken, Ethereum %9,9 düşüşle 1.780 dolara düştü.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Akıllı sözleşmeleri destekleyen katman 1 blok zincirleri olarak bilinen birkaç Ethereum katili en büyük kaybedenler arasındaydı: Cardano %12 düşüşle 0,46 ABD dolarına, Avalanche %19 düşüşle 23,53 ABD dolarına, Algorand %14 düşüşle 0,36 ABD dolarına düştü, NEAR 17 düşüş yaşadı % 4,87 $’a ve Solana bu yazı itibariyle % 15 düşüşle 42 $’a düştü.

Birçok küçük blok zincirinden oluşan bir ağ olması ve aynı zamanda son derece işlevsel akıllı sözleşmeler sunması bakımından Ethereum’dan yapısal olarak farklı olan Cosmos da %12 düşüşle 9,55 dolara düştü.

Bu haftaki ilk 40 kripto para birimi arasındaki diğer kayda değer kayıplar arasında şunlar yer alıyor:
– Flow %13’lük bir düşüşle 2.39$’a;
– ApeCoin %19 düşüşle 6.31$’a düştü;
– Decentraland %12 düşerek 0,95 $’a düştü;
– Internet Computer %10 düşüşle 7.11$’a düştü;
– Elrond %25 düşüşle 68.88$’a düştü.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu