Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Ethereum fiyatının 3600$’dan direncin üzerine çıkma şansı var

Ethereum fiyatının analizi. Direnci kırabilecek mi?

Ethereum fiyatı geçen haftanın kayıplarından kurtulma yolunda, ancak yol boyunca çok sayıda sert direnç bariyeriyle karşı karşıya. Bununla birlikte, ETH boğalarının güçlerini hızla tüketmesi ve yukarı yönlü momentumu desteklememesi muhtemeldir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

6 Mart’ta Ethereum fiyatı simetrik üçgenin tabanından kırıldı, ancak ayılar bundan yararlanamadı. 2.541 dolarlık haftalık destek seviyesi, ayıların ETH’de kaybetmesinin ve boğaların geri gelmesinin ana nedenlerinden biri.

Yaklaşık %12 kazandıktan sonra, Ethereum fiyatı şu anda 50 günlük Basit Hareketli Ortalamayı (SMA) 2,771 Dolarda test ediyor.

ETH bu engeli son üç kez işaretlediğinde, satış baskısında büyük bir artışla karşı karşıya kaldı ve bu da anında geri çekilmeye neden oldu. Bu nedenle, akıllı sözleşme belirteci bu alana geri döndüğü için yatırımcılar dikkatli olmalıdır.

Ayrıca, 3155 dolarlık 100 günlük SMA da bu arz bölgesinde bulunuyor ve bu da yükselişi boğalar için son derece zorlaştırıyor. Bu nedenle muhafazakar yaklaşım, Ethereum fiyatının yukarı yönlü potansiyelinin 3.000 $ ile sınırlandırıldığını varsaymaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin Balinaları Azaldı mı?

Çok iyimser bir durumda, Ethereum fiyatının tüm bu engelleri aşması ve 200 günlük SMA’yı 3522 $’dan kırması ihtimali var. Bu hareket, toplam karı 2762 $’dan mevcut pozisyondan %31’e çıkaracaktır.

Ethereum fiyatının 3600$'dan direncin üzerine çıkma şansı var
Ethereum fiyatının 3600$’dan direncin üzerine çıkma şansı var

Öte yandan, Ethereum fiyatı yükselemezse, 2541 dolarlık desteğin altında bir mum beklenebilir.Bu, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır ve 1927 dolarlık bariyerin daha düşük ve yeniden test edilmesinin yolunu açacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu