Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Ethereum fiyatı %10’luk bir yükseliş rallisine hazırlanıyor

Ethereum yükselişe hazır bir grafikte mi?

Ethereum fiyatı şu anda 2650 dolardan işlem görüyor. Son zamanlarda ana altcoin hakkındaki karamsarlığa rağmen, iki günlük grafik bir yükseliş senaryosuna işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Boğalar onu Ocak ayının son direnç bölgesinin üzerinde desteklediğinden, Ethereum’un fiyatı yatırımcılar arasında iyimserliğe neden oluyor. Ek olarak, ETH fiyatı paralel trend kanalının orta çizgisinin %10 üzerinde seyrediyor.

Orta çizginin üzerindeki konsolidasyon, genellikle erken girmek ve ivmeden kâr etmek isteyen daha riskli yatırımcıların faaliyetinin bir işaretidir.

Dikkatinizi Çekebilir: Benjamin Cowen: “BTC’nin uzun vadeli yükselişi hakkında çok şey söylüyor”

Muhafazakar tüccarlar, ETH fiyatı %10 daha yükselene ve trend çizgisini kırana kadar bir pozisyon açmak için bekleyebilir. Boğalar 2 günlük trend çizgisini aşmayı başarırsa, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.800$’a doğru büyük bir ralli gerçekleşebilir.

Ethereum (ETH) Grafik - Kaynak: TradingView
Ethereum (ETH) Grafik – Kaynak: TradingView

ETH fiyatının 2300 doların altına düşmemesi önemlidir. Ayılar ETH fiyatını 2300 doların altına çekmeyi başarırsa, yükseliş hareketi büyük olasılıkla başlamayacaktır. Ayılar, mevcut fiyatın %30 altında olan 2.100$ ve 1.700$’ın altında likidite arayacak.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu