Altcoin HaberleriEthereum Classic (ETC)Ethereum Haberleri (ETH)FinansHaberlerKripto Para Haberleri

Ethereum Euler protokolünün yaratıcıları 32 milyon dolar topladı

Haun Ventures, Euler adlı bir Ethereum ağ protokolünün geliştiricileri tarafından başlatılan 32 milyon dolarlık bir finansman turuna öncülük etti.

FTX Ventures ve Jump Crypto gibi büyük oyuncular da finansman turuna katıldı. Cathy Haun liderliğindeki firma, müşterilerin kripto para birimleri ödünç vermesine ve ödünç almasına izin veren velayet dışı bir projede umut verici bir yatırım gördü.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ethereum blok zinciri üzerine kurulu Euler platformunun yaratıcıları, benzersiz bir altyapı kullanarak merkezi olmayan borç verme ve dijital varlıkların güvenliğini artırabileceklerini söyledi. Mekanizması, risk derecesine bağlı olarak her yatırıma özel bir seviye atamanıza izin verir.

Haun, Euler projesinin kripto varlıkları ödünç verme ve ödünç almayla ilgili riskleri ortadan kaldırmak için yenilikçi bir yöntem uygulamaya çalıştığından emin oldu. Bu yöntem, merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründe örnek teşkil eden kuruluş temsilcilerine göründü. Yatırımcıya göre, blockchain protokolleri kripto para piyasalarının temel taşlarından biri haline geldiğinden, bu tür yenilikçi çözümler önemlidir.

Euler temsilcileri, toplanan fonların, yatırımcıların bir kamu hizmeti yönetim belirteci kullanarak pazarlama programlarından yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesine kadar çeşitli teklifler üzerinde oy kullanmalarına olanak sağlayacak, merkezi olmayan bir platform yönetişim yapısının (DAO) geliştirilmesine doğru gideceğini vurguladı.

Daha önce Coinfili.com editörleri, Euler kredi platformunun A Serisi yatırım turunun bir parçası olarak 8 milyon dolar topladığını bildirmişti.Bu, Ağustos 2021’de gerçekleşti. Ardından yönetim, fonların platformu başlatmak ve personeli genişletmek için kullanılacağına dair güvence verdi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu