Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Ethereum (ETH) Yakma İşleminden Sonra 3.200 Doları Gördü

ETH, 363 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 3110 dolar fiyatla %5,03 artışla işlem görüyor.

EIP-1559 uygulamasının ardından, jeton yakma miktarı da güçlü görünüyor. Etherchain‘den gelen en son veriler, yakılan ETH miktarının 20.000’i aştığını ve 60 milyon dolarlık devasa bir rakam olduğunu gösteriyor.

Son 24 saatteki yanma oranı dakika’da 3 ETH , düzenleme hızı  dakika’da 6.7ETH oldu. Temel ücret 30.7 Gwei’de kalıyor.

Ethereum Yanma Oranları
Ethereum Yanma Oranları

EIP-1559 uygulaması, bir temel ücret yapısı sunarak Ethereum blok zinciri ağını deflasyonist hale getirdi. Ayrıca, ETH yakma mekanizması, borsalardaki Ethereum arzını daha da azaltır. Bu, Ethereum için ileride bir yükseliş momentumu yaratıyor.

ETH Fiyatı ve Adres Korelasyonu

Zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment, Ethereum’daki en iyi adreslerin fiyatın nereye gittiğine dair harika bilgiler sunduğunu açıklıyor. Londra hardfork’undan bu yana borsalardaki Ethereum arzı düşüşte. İşte borsalardaki ETH arzı ile fiyat arasındaki ters korelasyona bir bakış.

ETH arzı ile fiyat arasındaki ters korelasyonu
ETH arzı ile fiyat arasındaki ters korelasyonu

Santiment’ten gelen veriler ayrıca Londra sert çatalının perakende yatırımcılar arasında yükseliş eğilimini canlandırmaya yardımcı olduğunu gösteriyor.

Ethereum’un sosyal verileri son 72 saat içinde karmakarışık hale geldi ve pazar genelinde coşkuya işaret ediyor ve madeni paranın gelecekteki performansına olan güveni artırıyor. Yine de, madeni para haftayı bitirmek için 3 bin dolarlık işaretin etrafında gezinirken, zincirle ilgili birkaç işaretçi oyalanmaya devam ediyor.

Ethereum fiyatı üç ayın en yüksek seviyesine ulaşırken, dipten alanlar son fiyat artışının keyfini çıkarıyor. Bir dizi analist, Ethereum’un fiyatının devam etmesi konusunda Emin gibiler.

ETH’nin 2021’in sonuna kadar 8000 dolara ulaşmasını bekliyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu