Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri
Trend

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: Temel Seviyeler Nelerdir?

NewsBTC'den Aayush Jindal tarafından yapılan teknik analize göre Ethereum, boğaların ortaya çıkabileceği 2.445 dolar seviyesini yeniden test edebilir.

NewsBTC’den Aayush Jindal tarafından yapılan teknik analize göre Ethereum, boğaların ortaya çıkabileceği 2.445 dolar seviyesini yeniden test edebilir.

Ethereum 2.600 Doları Geri Getirdi

Ethereum dün 2.700 doların oldukça üzerinde yeni bir düşüş başlattı ve 2.600 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında bir kapanış oldu. ETH 2.525 dolara kadar düştü ve şimdi kayıplarının bir kısmını geri alıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Coner Kenny’ye Göre Bu Altcoin Her Dakikada Patlayabilir

İlk büyük direnç, 2.620 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınında görülüyor. Ayrıca saatlik ETH/USD grafiğinde 2.600 dolara yakın dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var. Bir sonraki büyük direnç 2.650 dolar seviyesine yakın. Bu, 2.775 dolardan 2.525 dolara düşüşün %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın. 2.650 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış iyi bir artışa başlayabilir. Belirtilen durumda ETH, ayıların yakın vadede tavır alabileceği 2.750 dolar seviyesine yükselebilir.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: Temel Seviyeler Nelerdir?
ETH Grafik

Ethereum Düşecek mi?

Jindal, Ethereum’un 2.620 $ seviyesinin üzerinde yeni bir artış başlatamazsa, düşmeye devam edebileceğini söylüyor. Aşağı yönde ilk destek 2.525 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki büyük destek 2.500 dolar seviyesine yakın. 2.525$ ve 2.500$ destek seviyelerinin altında bir kapanış, fiyatı daha da aşağı çekebilir. Belirtilen durumda, fiyat tekrar 2.445 doları görebilir. Daha fazla düşüş, belki de 2.320 dolar, hatta 2.250 dolar seviyesine doğru daha büyük bir düşüşün kapılarını açabilir.

Teknik Göstergeler Ne Diyor?

  • Saatlik MACD – ETH/USD için MACD şimdi düşüş bölgesinde ivme kazanıyor.
  • Saatlik RSI – ETH/USD için RSI şimdi 50 seviyesinin altında.
  • Ana Destek Seviyesi – 2500$
  • Ana Direnç Seviyesi – 2,650$
Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu