Altcoin HaberleriEthereum Classic (ETC)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Ethereum Classic (ETC) Beklenmedik Şekilde Yükseldi! Altcoin Haberinin Detayları!

Altcoin: Ethereum Classic (ETC) Beklenmedik Şekilde Yükseldi!

Ethereum Classic (ETC), Pazar oturumunda %20 oranında yükseldikten sonra beklenmedik bir şekilde ilk 30 kripto para listesine geri döndü. Dünkü yükselişin bir sonucu olarak, ETC, hala düşüş trendinde olan birçok dijital para biriminin aksine, 2022’nin yeni zirvelerine ulaştı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ethereum Classic (ETC)
Ethereum Classic (ETC) Grafik

Bitcoin Cash’in Cumartesi günkü aktif alımlarının kanıtladığı gibi, kripto para piyasasının küresel büyümesinden önce çatallara yatırımcı ilgisi yaygın bir durumdur.

Spekülatörler, önceki, daha güçlü düşüşleri nedeniyle ana para birimleri Bitcoin ve Ethereum’un blok zincirinin bir kopyası üzerinde çalışan madeni paraları alıyorlar. Bununla birlikte, ETC durumunda, spekülatörler bir haftada fiyatı %50 artırdı, bu da arbitraj işlemlerinin kapsamı dışındadır.

Ethereum Classic çatalıyla ilgili kurumsal bir haber yoktu, bunun yanında ETH’nin PoS algoritmasına geçişi nedeniyle algoritmanın geleceği de belirlenmedi. Öte yandan, 2021 yazında ETC değerindeki güçlü çöküşe %95 oranında neden olan bu “uygunsuzluk” gerçeğiydi.

Dikkatinizi Çekebilir: Balinalar İki Ay İçinde Bu Kripto Para’ya 10 Milyon Dolar Yatırım Yaptı!

Aslında, madeni para, satın alınması artık güçlü argümanlar gerektirecek olan bir boktan paraya dönüştü. Geliştirme ekibi, bir istemciyi (bir Geth çatalı) serbest bırakma vaadini yerine getirerek bunları elde edebilir. Belki de içeridekiler, henüz geniş bir yatırımcı yelpazesi için mevcut olmayan bu bilgiyi geri kazanırlar.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu