Altcoin HaberleriEthereum (ETH)HaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Ethereum Balinaları Bu Altcoin’e Yöneldi

Büyük bir Ethereum sahibi, Shiba Inu jetonlarına yatırım yapmaya karar verdi - 6 milyon dolar değerinde 271 milyar SHIB jetonu satın aldı.

Shiba Inu jetonlarının satın alındığı, en büyük 1000 Ethereum adresini izleyen WhaleStats hizmeti tarafından duyuruldu. Altcoin Satın alma, WhaleStats reytinginde 208. sırada yer alan “balina” tarafından yapıldı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Daha önce, Altcoin Shiba Inu geliştiricileri deflasyonist bir politika getirdi – tokenlar işlemler sırasında “yakıldı”. Sadece son 24 saatte 745 milyon SHIB yakıldı. Neredeyse 590 trilyon olan toplam Shiba Inu token arzı içinde bu çok fazla değil. Ancak bu, topluluğun ilgisini korumanıza ve yeni yatırımcılar çekmenize olanak tanır.

Shiba Inu’nun Ethereum balinalarını çektiğini belirtmekte fayda var. Daha önce, büyük ETH sahiplerinden biri 1 milyon dolar değerinde SHIB tokeni satın aldı.Yılın başında başka bir “balina” meme tokenine 1,9 milyon dolar yatırım yaptı.

Dikkatinizi Çekebilir: Shiba Inu Bir Ralli Yapabilir mi? Altcoin SHIB İçin Son Durum Ne?

Mart ayının başlarında, Milano’da Shiba Inu reklamının göründüğü bildirildi – bir sonraki moda haftasında şehrin sokakları “Shiba Inu” resimleriyle süslendi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu