Altcoin HaberleriEthereum Classic (ETC)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Ethereum balinaları bu 7 altcoini biriktiriyor

Bu 7 Altcoin'e dikkat! ETH balinaları bu altcoinleri biriktiyor yakın zamanda ath yapabilecek coinler. İşte haberin detayları

Düşen kripto para piyasasının ortasında, en büyük 100 Ethereum balinası, dikkatlerini farklı sektörlerden bazı altcoinlere çevirdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

WhaleStats’a göre, Aave borç verme protokolü, günlük ortalama 302 AAVE (26.000 ABD Doları) satın alma miktarıyla ETH balinaları arasında en çok satın alınan üçüncü kripto varlıktır (USDC ve ETH’den sonra).

Bunu, günlük ortalama 124 COMP (6.300 $ başına) satın alma ile başka bir DeFi protokolü olan Bileşik takip ediyor.

Ek olarak, ETH balinaları, merkezi olmayan medya sektöründe iki altcoin fark etti: Livepeer video akış protokolü (LPT) ve günlük ortalama 378 ve 5145 jeton satın alan Audius ses akışı hizmeti (AUDIO).

Balinalar ayrıca NuCypher (NU) şifreleme hizmetleri projesi ve Spell (SPELL) adlı Abracadabra.money DeFi platform yönetişim belirteciyle de ilgileniyor. Bu tokenler için ortalama satın alma tutarının günlük göstergeleri sırasıyla 8460 (1800$) ve 1.320.914 (1500$) şeklindedir.

Listeyi tamamlayan, 0,54 PAXG’de (1,050 $) altın destekli sabit para PAX Gold’dur.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu