Altcoin HaberleriApe CoinEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Ethereum Balinaları 900 bin ApeCoin satın alındı

24 saat içinde Ethereum balinaları tarafından yaklaşık 900 bin ApeCoin satın alındı

Analitik hizmet WhaleStats’a göre, geçtiğimiz gün Ethereum kripto para biriminin en büyük sahipleri tarafından yaklaşık 900 bin ApeCoin (APE) satın alındı. Analistler, balinaların yeni bir sanal varlık satın almak için 12,6 milyon dolardan fazla para harcadığını ve bunun da piyasada bir hareketliliğe neden olduğunu kaydetti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

İzleyiciye göre, en büyüğü 2 işlemdi; bunlardan ilki, en büyük jeton sahipleri sıralamasında 20. sırada yer alan balina tarafından ve ikincisi – en büyük 10. sırada yapıldı. Her ikisi de değeri 4,2 milyon dolardan fazla olan 300.000 APE satın aldı.

Sosyal medya kullanıcıları, diğer balinaların son 24 saatte son derece aktif olduğunu kaydetti. Hesabındaki en büyük 8. kripto para birimine sahip olan Gimly takma adı altında tanınmış bir büyük yatırımcı da ApeCoin ile ilgili birkaç işlem yaptı. 375 milyar Shiba Inu’ya sahip ve son 24 saatte önce portföyüne 84 bin APE (1,17 milyon) ekledi, ardından 216,2 bin APE (2,84 milyon) tutarında bir işlem daha yaptı.

Dikkatinizi Çekebilir: Web-3 plak şirketi Universal Music Group, 360.000$ karşılığında NFT Bored Ape’i satın aldı

19 Mart 2022 Moskova saati ile 19:00 itibariyle, ApeCoin kripto para birimi, piyasa değerine göre tüm dijital para birimlerinin sıralamasında 35. sıradadır. Uzmanlara göre, 18 Mart’ta Binance borsasında APE oranı maksimum 18,05 dolara ulaştı.

Ancak, sanal varlık şu anda 13.9 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, dijital madalyonun değeri tarihi düşük seviyesinden %1289.23 arttı.

Daha önce, CoinFili.com editörleri, ApeCoin tokeninin büyük harf kullanımı açısından ilk 100 kripto para birimine fırladığını bildirdi. Yatırımcıların ve tüccarların patlayıcı ilgisi, dijital varlığın 18 Mart itibariyle sıralamada 33. sırada yer almasına izin verdi. O günün öğleden sonra, sanal para birimi 15.94 dolardan işlem görüyordu. 24 saatten daha kısa bir sürede fiyatı %1493 arttı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu