Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)Haberler

Ethereum artık bir kripto fonu aracılığıyla %50 indirimle satın alınabilir

Ethereum artık bir kripto fonu aracılığıyla %50 indirimle satın alınabilir, Bu fon kaynağı nedir? ETH çalışıyor.

Kripto Para Birimi Fonu Grayscale, kripto piyasasına erişmenin en popüler yollarından biri olmuştur ve kurumsal yatırımcılar tarafından, bitcoin ve hatta Ethereum vadeli işlemlerinde borsada işlem gören fonların ticaretinden çok önce yaygın olarak kullanılmıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bugün, Grayscale tarafından Ethereum Fonu, NAV’de (Net Varlık Değeri) büyük bir indirim sunuyor, ancak yatırımcılar paralarını oraya getirmek için acele etmiyorlar.

Net varlık değerine indirim, bir fonun piyasa fiyatının günlük net varlık değerinin altında olması durumudur. Bu durumun temel nedeni, fon hisselerinin değerinde güçlü bir düşüşe neden olan satıcılardan gelen çok fazla baskıdır.

Fon, hisselerine yönelik mevcut talebi yeterince karşılayamadığında bunun tersi bir durum ortaya çıkabilir. Fon hisselerinin hızla yükselen fiyatı, fonu artıya çevirir ve fona yatırım yapmayı kârsız hale getirir.

Grayscale büyük bir indirim sunuyor

Talep eksikliği ve devam eden satış baskısı nedeniyle, Grayscale Ethereum ve Bitcoin fonları NAV’de büyük bir indirimle işlem görüyor ve bu da onları henüz spot varlıklar aracılığıyla piyasaya erişmemiş yatırımcılar için potansiyel olarak çekici hale getiriyor.

Ne yazık ki, bazı yatırımcıları Gri Tonlamalı fonlardan uzaklaştıran, özel yatırımcılar için minimum 50.000$’lık bir yatırım eşiği ve yüksek ücretler de dahil olmak üzere çeşitli engeller var.

Bazı tüccarlar ve ekonomistler, Gri Tonlama yoluyla piyasaya erişmenin, bir sonraki boğa koşusu başladığında karınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabileceğine inanırken, diğerleri, vadeli işlemler de dahil olmak üzere kurumsal yatırımcılar için birçok alternatif seçenek nedeniyle fonun bir daha asla prim bölgesine girmeyeceğini düşünüyor. spot borsada işlem gören fonlar.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu