Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Ethereum 40.000 dolara ulaşabilir

Ethereum, Bitcoin'den sonra ikinci en büyük kripto para...

Kripto şirketi Abra’nın CEO’su Bill Barhydt, Ethereum ağındaki ücretlerdeki istikrarlı bir düşüşün varlığın 40.000$ seviyesine büyümesi için bir itici güç olarak hizmet edebileceğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin.

Barhydt, ETH’nin “ağ etkisine” dikkat çekiyor – bugün;

ETH ağı, takas edilemeyen tokenler (NFT), DeFi merkezi olmayan finans, oyunlar vb. . ETH 2.0’ın piyasaya sürülmesi ve staking’in lansmanı yaklaşırken, ETH sahiplerinin sayısı yalnızca artacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Dikkat! Bu Altcoin Mart Ay’ında Düşebilir

Ethereum 40.000 dolara ulaşabilir

Bununla birlikte, CEO, Haziran veya Temmuz aylarında satışın küçük bir etkisini dışlamadı. Ona göre bu, kripto para biriminin büyümesi zemininde tamamen öngörülebilir bir düzeltme olacak.

Barhydt, büyüme için bir zaman çerçevesi belirtmeden, “Sanırım 30.000 ila 40.000 dolar arasında bir ethereum’dan bahsediyoruz” diye tahminde bulundu.

Ethereum şu anda 1 ETH başına 2.575$ civarında işlem görüyor

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu