Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Ethereum 4.000 Doların Üzerine Çıktı Balinalar İş başında.

Ağ etkinliği, balinaların kendilerini daha yüksek seviyelere konumlandırıyor olabileceğini gösteriyor.

Ethereum, psikolojik 4.000 dolar seviyesini test etmek için son dört gün içinde %18’den fazla yükseldikten sonra tekrar manşetlere çıkıyor.

ilgili içerik : Bitcoin Balinaları Kimdir ve Nasıl Ticaret Yaparlar?

Ethereum 4.000 Doları Kırdı

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi, üç haftadan uzun bir süredir konsolide edildikten sonra yükseliş trendine yeniden başladı.

Ethereum’daki uzun süren yüksek düşüşlerin ardından 3.350 Dolarlık direnç seviyesi bir engel olarak görülmüş olsada, Bu tür davranışlar ETH’nin günlük grafiğinde yüükselen bir üçgenin oluşmasına yol açtı.

Satın alma baskısındaki ani bir artış, Ethereum’un 31 Ağustos’ta konsolidasyon modelinden çıkmasına ve son dört gün içinde %18’den fazla artarak 4.000 dolarlık bir hedefe ulaşmasına izin verdi.

eth günlük grafik
eth günlük grafik

12 Mayıs’ın yükseği 4.372$’dan 22 Haziran’ın düşüğü 1.700$’a kadar ölçülen Fibonacci geri çekilme göstergesi, daha fazla satın alma baskısının varlığı yukarı itmek için daha fazla alana sahip olduğunu gösteriyor. Mevcut fiyat seviyelerinde daha fazla alım, ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden test ettiğini görebilir.

Balinalar Geri Döndü

Ağdaki balinaların ve kurumsal oyuncuların varlığı, satın alma siparişleri yığılmaya devam ederse Ethereum’un 5.000 doları bile hedefleyebileceğini gösteriyor.

100.000 ABD Doları veya daha büyük bir değere sahip büyük Ether işlemlerinin sayısı artmaya devam ediyor. 1 Eylül’de kabaca 13.770 büyük işlem kaydedildi ve bu zincir içi ölçüm daha yüksek bir trend gibi görünüyor.

intotheblock
intotheblock

Balinalar muazzam varlıkları nedeniyle fiyatları orantısız bir şekilde etkilediğinden, jetonları pompalamak veya boşaltmak için alım ve satım faaliyetlerini koordine edebilirler. Son birkaç yılda, büyük Ether işlemlerinin sayısı her artmaya başladığında, fiyatların takip etme eğiliminde olduğu durum budur.

Ethereum ivmesini koruyabildiği ve fiyatlar 3.800 doların üzerinde kaldığı sürece, daha fazla kazanç beklenebilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu