Editörün SeçtikleriEthereum Haberleri (ETH)Haberler

ETH, BTC’yi ‘Geçebilir’

ETH, BTC'yi 'Geçebilir'

Goldman Sachs, ETH’nin BTC’yi Geçebileceğini Söyledi

Ether “şu anda en yüksek gerçek kullanım potansiyeline sahip kripto para birimine benziyor” – ve Goldman Sachs, piyasa değerinin bir gün Bitcoin’i geçebileceğine inanıyor. Yatırım bankası, Ethereum blok zincirinin akıllı sözleşme uygulamaları için popüler olduğunu ve daha fazla sayıda işlemi gerçekleştirebileceğini kaydetti. Kaçınılmaz olarak, analistler engellerin devam ettiği konusunda uyardı.

Acımasız Kripto Pazarı Tesla’nın Sonuçlarına Zarar Verebilir

Bitcoin korkunç bir ikinci çeyrek geçirdi ve bu Tesla için kötü haberler getirebilir. Elektrikli araç üreticisi, bu yılın başlarında bu kripto para birimine 1,5 milyar dolar yatırım yaptı. BTC, kripto para başına ödediği fiyatın altına düşerse, şirketin bir değer düşüklüğü ücreti kaydetmesi gerekecektir. CNBC analistleri, bunun 100 milyon dolara kadar kayıpla sonuçlanabileceğinden korkuyorlar. İşte son durum.

John McAfee’nin Karısı Açıkça Konuşuyor

Janice McAfee, kocasının intihar etmesini kabul etmediğini söyledi. Ayrıca, ölümüyle ilgili hikayelerin kendisine söylenmeden önce medya tarafından yayınlanmasından duyduğu öfkeyi dile getirdi. “John’un ölüm haberini Twitter’da bir DM aracılığıyla duymak zorunda kaldığım için ne kadar öfkelendiğimi kelimeler tarif edemez” diye yazdı.

Ethereum’un Londra Hard Fork’u Ağustos’ta Bekleniyor

Ethereum blok zincirinde tartışmalı bir güncelleme planlanandan daha sonra gerçekleşebilir. Londra hard forkunun şimdi ilk düşünüldüğü gibi Temmuz ortasında değil, 4 Ağustos’ta gerçekleşmesi bekleniyor. Bu yükseltme, madencilerin ödüllendirilme şeklini değiştirebilecek önlemleri içeriyor ve her işlemde kripto yakılarak ETH’yi deflasyona uğratmak için tasarlandı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu