Altcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

ETH balinası, fiyat 0,0004 doların üzerine çıktığında yaklaşık 54 milyar Shiba Inu (SHIB) biriktirdi

WhaleStats’a göre bugün erken saatlerde, bir ETH balinasının yaklaşık 54 milyar SHIB satın aldığı ve 2 milyon dolarlık mem kriptosunun değerini yükselttiği belirlendi. Basın zamanında, Shiba Inu son 24 saatte yüzde 7,4 arttı ve 21 milyar dolarlık piyasa değeriyle birlikte 0,000038 USD piyasa fiyatından işlem gördü.

Ancak bu, ETH balinalarının SHIB’ye karşı ilk cömertliği değil. Shiba Inu, ilk 1000 Ethereum ( ETH ) cüzdanı arasında dolar değerinde üçüncü sıradan tırmanarak ilk pozisyonu geri aldıktan kısa bir süre sonra , fiyatı geçen hafta devasa balina birikimi yerine bir başka artış gördü.

ETH Balinası 136 milyon $ ile elindekilere, 4000000000000 SHIB eklenen ardından bu hafta başlarında, dogecoin en dahi sadece 24 saat dönemlerde istisnai yüzde 10 zam gördü. Üstelik SHIB, 24 saatlik bir süre içinde yüzde 5,7 artışla Ethereum ile birlikte OG kriptosu Bitcoin ($BTC) karşısında sadece yüzde 6 artışla artış yüzdesini geçmeyi başardı. WhaleStats’ın Twitter paylaşımına göre, Shiba Inu “ilk 1000 ETH cüzdanı arasında en çok işlem gören ve en büyük hodling tokenidir”.

Dikkatinizi Çekebilir: Shiba Inu; Doge Coin’den mi Esinlendi?

Shiba Inu hakimiyeti

Shiba Inu, bu ayın başlarında “72 saatlik bir süre içinde en çok bahsedilen hashtag ” olarak ilan edildikten sonra sosyal medya hakimiyetini de doğruladı. Ek olarak, en son başarılarının uzun listesine eklenen token, Avustralya’nın en uzun süredir devam eden kripto borsası CoinJar’da da listelendi. Şirket, tokenin yadsınamaz popülaritesi göz önüne alındığında, bu ilavenin “kaçınılmaz” olduğunu belirtti.

“Geçmişe bakıldığında, bu kaçınılmazdı. SHIB burada – ve ayrıca CoinJar serisine 6 jeton daha ekliyoruz…Bugünden itibaren CoinJar Cüzdanınızı kullanarak Shiba Inu ($SHIB) alabilir, satabilir, gönderebilir ve takas edebilirsiniz. CoinJar Card ile SHIB’yi son dakika Noel alışverişi yapmak için bile kullanabilirsiniz, bu da en azından size aile öğle yemeğinde sohbet edecek bir şeyler verir.”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu