HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

ETH Analiz Neden 3.000 Dolar Seviyesi Riskli

Ethereum 3.450 dolar seviyesini geçemedi ve yeni bir düşüş başlattı.

Fiyat şu anda 3.400$ ve 100 saatlik hareketli ortalamanın oldukça altında işlem görüyor.

ETH/USD saatlik grafiğinde (Kraken üzerinden veri akışı) 3.400 dolara yakın dirençle oluşan büyük bir düşüş trendi çizgisi var.

3.200 dolarlık destek bölgesinin altında net bir kırılma olursa parite düşüşünü uzatabilir.

ilgili içerik : Analiz : Ethereum’da Ralli Neden Bitmedi ?

Ethereum Fiyatı 3.400 Doların Altında Mücadele Ediyor

Ethereum, 3.400 dolar seviyesinin üzerinde bir toparlanma dalgası girişiminde bulundu. Bununla birlikte, ETH 3.450 dolarlık direnci kırmak için mücadele etti ve hatta 100 saatlik hareketli ortalamanın üzerinde kalamadı.

3.450 dolar civarında bir yüksek oluştu ve fiyat, bitcoin’e benzer şekilde yeni bir düşüş başlattı. 3.350 dolar ve 3.320 dolar destek seviyelerinin altında bir kırılma oldu. Eter, 3.148 dolardan 3.450 dolara yükseliş hareketinin %50 Fib geri çekilme seviyesinin altında işlem gördü.

ilgili içerik : Tezos, Ethereum Classic Fiyat Analizi

Şu anda 3.400$ ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça altında işlem görüyor. ETH/USD saatlik grafiğinde 3.400$ civarında dirençle oluşan büyük bir düşüş trendi çizgisi de var. Ayrıca, şu anda 3.400$ ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça altında işlem görüyor.

ethusdt
ethusdt

Yukarı yönde ani bir direnç 3.320 dolar seviyesine yakın. İlk büyük direnç 3.380 dolar seviyesine yakın. 3.380 dolar seviyesinin ve 3.400 doların üzerinde uygun bir hareket, istikrarlı bir artış şansını artırabilir. Bir sonraki büyük direnç 3.500 dolar civarında.

Ethereum 3.350 dolar ve 3.400 dolar direnç seviyelerinin üzerinde yükselmeye devam edemezse, başka bir aşağı yönlü hareket başlatabilir. Aşağı yönde acil bir destek 3.220 dolar seviyesine yakın.

ilgili içerik : İşte Bitcoin Yükselişini Tetikleyecek olan etken – Bitcoin Analiz

3.148 dolardan 3.450 dolara yükselişin %76.4 Fib geri çekilme seviyesi de 3.220 dolara yakın. 3.220$ ve 3.200$ destek seviyelerinin altında aşağı yönlü bir kırılma, fiyatı daha da aşağı çekebilir. Bir sonraki büyük destek şu anda 3.150 dolar bölgesinin yakınında oluşuyor ve bunun altında eter fiyatı 3.000 doları tekrar görebilir.

Teknik Göstergeler

Saatlik MACD  ETH/USD için MACD, düşüş bölgesinde yavaş yavaş hız kazanıyor.

Saatlik RSI  ETH/USD için RSI şimdi 50 seviyesinin altında.

Ana Destek Seviyesi – 3.200$

Ana Direnç Seviyesi – 3,380$

Daha Fazla Kripto Para Analizleri için tıklayın.


Sorumluluk Reddi: CoinFili’nin içeriği, doğası gereği bilgi verme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para alım satımı, yüksek riskli bir yatırım olarak düşünülmeli ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmasını yapması tavsiye edilir. Sitemizi Ziyaret Eden Kullanıcılar Bu Uyarı Metnini Kabul Etmiş Sayılır.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu