FinansKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Esrar Mı Kripto Mu? 2022’De Nereye Yatırım Yapmalıyım?

Esrar Mı Kripto Mu? 2022'De Nereye Yatırım Yapmalıyım?

Neden Kriptoya Yatırım Yapmalı?

Son birkaç yılda kripto para birimleri, hayatımızın neredeyse her yönünü tamamen dönüştürme potansiyeline sahip dijital varlık sınıfı olarak dünya çapında tanınmaya başladı. 2008’de Bitcoin ile başlayan şey, multi-trilyon dolarlık bir küre haline geldi, ancak bazı uzmanlar hala sadece yüzeyi kazıdığımızı öne sürüyor. Kripto bir terim olarak dünya çapında daha çok duyulsa da, henüz kitlesel benimsenme hakkında konuşamayız. Yeni projelerin, blok zinciri ve tokenizasyonun günlük yaşamın gerçekten önemli parçaları olduğu bir noktaya ulaşmak için geleneksel dünyayı kripto endüstrisinin teknolojisi ve kavramlarıyla birleştirmeyi hedeflemesi gerekiyor. Bu şekilde, kripto para birimleri nihai potansiyellerini yerine getirecektir: yani, asırlık sistemleri bozmak ve insanlığı daha iyiye doğru değiştirmek. Tüm söylenenlerle, gerçek şu ki, kriptoya yatırım yapmak için en iyi zaman dündü; ikinci en iyi zaman şimdi olabilir.

Neden Esrara Yatırım Yapmalısınız?

Büyüme ve potansiyel açısından kripto dünyasına çok benzeyen bir sektörden bahsetmeleri istendiğinde, pek çoğu önce esrarı düşünmez. Bununla birlikte, bunu yapanlar çok haklı olacaktır: yasal esrar endüstrisi sadece 250 milyar dolardan fazla değil, aynı zamanda son pandemi sırasında resesyona dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır. Ekonomiye en büyük, geleneksel katkıda bulunanların çoğu bile büyük zarar görürken, devrim niteliğindeki kenevir mağazaları ve perakendecileri daha önce görülmemiş boyutlara ulaştı.

Tangi: Esrar Ve Kriptoyu Birleştirmek

Tüm niyet ve amaçlar için, bunlar yeni esrar işinin kripto küresininkilerle eşleşen yönleridir: her ikisi de kitlesel kabul ve yasallaştırmadan hemen önce nispeten yeni, devrimci sınıflar olurken, sürdürülebilir, ancak üstel bir büyüme geçmişine sahiptir.

Dikkatinizi Çekebilir: Ubisoft, Hedera İle Bir Sonraki Kripto Adımını Atıyor: Kripto Para Haberleri

Bu endüstrilerin muazzam fırsatlarını fark eden ve daha önce kimsenin başaramadığı bir şeyi başarmak için yola çıkan kripto projeleri Tangi ile tanışın: günlük esrar endüstrisini kripto dünyasının en çığır açan çözümleriyle birleştirmek. Eski Beyaz Saray yetkilileri ve adının arkasındaki başarılı girişimcilerden oluşan birinci sınıf bir ekip ve esrar kullanıcılarının ve perakendecilerin yaşamlarını iyileştirmeye yönelik büyük bir vizyon ile Tangi , kaçınılmaz başarı için tüm malzemelere sahip görünüyor.

Özünde, Tanginakit ağırlıklı esrar alanına yanıt olarak oluşturulan bir ödeme çözümüdür. Kullanıcılar ve perakendeciler, taşınan ve çoğu zaman fiziksel olarak taşınan büyük meblağlar sayesinde her gün mücadele ediyor. Tangi, esrar işlemlerinin basit, hızlı ve son derece uygun olduğu bir dünya hayal etti, bu nedenle ekibi, esrar endüstrisinin ihtiyaçlarına göre anında ve güvenli ödemelere izin veren, türünün ilk örneği bir ekosistemi dikkatle tasarladı. Kripto küresinin en saygın ekosistemlerinden biri olan Binance Smart Chain’in blok zinciri teknolojisini temel alan Tangi, marihuana ile başlar, ancak çerçevesi potansiyel küresel kabul için hazırlanmıştır. Bu başarı hikayesine katılmak istiyorsanız, sizin için harika bir haber: Tangi, üyeler için 40 milyondan fazla Tangi jetonunun mevcut olacağı ikinci Ön Satış turunu çok yakında gerçekleştirecek. Ancak, İlk turdaki 10 milyon jeton sahiplerini gerçekten hızlı bulduğu için hızlı davranmak iyi bir fikir olabilir ve bu sefer tahsis de ilk gelen ilk hizmet esasına göre olacaktır. Oradan, Tangi’nin yatırımcıların varlıklarını nakde çevirme şansına sahip olacağı halka açık borsalarda listelenmesine sadece birkaç ay kaldı.

Son Düşünceler

Esrar ve kripto birbirinden uzak görünüyor, ancak gerçekte çok şey paylaşıyorlar. Tangi , esrar işlemlerini her zamankinden daha kolay ve güvenli hale getirerek değişen ve milyonlarca insanın hayatını değiştirmeye devam edecek bir ödeme çözümü ile talebe hizmet etmek ve geleneksel sisteme meydan okumak için burada.

BU YAZI NEŞE VERMEK AMACI İLE YAZILMIŞ, BAŞLIK SADECE DİKKAT ÇEKME AMAÇLIDIR!

Sorumluluk Reddi: Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Kripto Para Haber Sitesi Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Kripto Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere kripto para veya genel yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu