Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Eski Beyaz Saray Danışmanı Ripple’a Katıldı

Ripple, güzel haberlerle yükseliyor...

Obama yönetimi altında eski bir Beyaz Saray danışmanı olan Michael Warren, şirketin ABD’deki kripto para birimleri konusunda düzenleyici netlik için savaştığı bir zamanda Ripple’a katıldı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Warren şu anda küresel bir danışmanlık firması olan Albright Stonebridge Group’un Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

ASG’ye katılmadan önce Warren, iki ABD Başkanının yönetiminde görev yaptı. Warren, Barack Obama’nın ilk döneminde Beyaz Saray Ofisi’nin kıdemli danışmanıydı. 2010 yılında Başkan Obama, Warren’ı Overseas Private Investment Corporation’ın yönetim kuruluna atadı ve 2019 yılına kadar denetim komitesinde görev yaptı.

Dikkatinizi Çekebilir: Ethereum fiyatının 3600$’dan direncin üzerine çıkma şansı var

Clinton yönetimi sırasında Beyaz Saray’da ve ABD Çalışma Bakanlığı’nda Ulusal Ekonomik Konsey’in yönetici direktörü olarak görev yaptı.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse şunları söyledi:

“Michael, kritik anlarda en üst düzeylerde kamu ve özel sektör liderlerine danışmanlık yapma konusunda kapsamlı bir deneyime ve etkileyici bir geçmişe sahip. Ripple, 2021’de rekor bir başarı yılının ardından bir sonraki aşamasına hazırlanırken, Michael’ın benzersiz deneyimi, şirketin büyümesini hızlandırmak ve Ripple’ın tekliflerinin dünya çapındaki müşteriler tarafından benimsenmesini artırmak için sonraki adımlarımıza rehberlik etmede paha biçilmez bir kaynak olacak.”

Daha önce, devam eden davaya rağmen, Ripple Yönetim Kurulu daha az büyük isimlerle dolduruldu. Mayıs 2021’de eski ABD Saymanı Rosie Rios katıldı. Ripple’ın yönetim kurulunda ayrıca eski diplomat Anya Manuel, ABD Hazine Bakanı Craig Phillips’in eski danışmanı, SBI Ripple Asia CEO’su Masashi Okuyama ve ekonomi profesörü Susan Etei de yer alıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu