MetaVerse Haberleri

Ertha Metaverse 5.4 Milyon Dolar Arttı

Bunlar dünyaca ünlüleri içerir:

 • LD Capital
 • Polygon Syndicate
 • OKEx Blockdream Ventures
 • Shima Capital
 • GD10
 • Genblock Capital
 • Dialectic
 • Momentum 6
 • X21
 • Terranova
 • AU21
 • Zen Capital
 • & Many others

Hepsi projenin devam eden başarısında etkili oldu.

Ertha’nın önde gelen yatırımcısı LD Capital’in Ortağı Xi , proje hakkında bilgi verdi: “Ertha ekibiyle yaptığımız ilk görüşmeden sonra Ertha’ya yatırım yapmaktan çekinmiyoruz. Hem oyun hem de kripto endüstrilerinde kanıtlanmış bir geçmişleri var. Koronavirüs pandemisi, hükümetleri ekonomiler ve işletmeler üzerinde büyük baskı oluşturan çeşitli karantina önlemleri almaya zorladı. Bu zorlu zamanda, Ertha’nın geleneksel oyun oyuncularından daha fazla benimseneceğine ve Play to Kazanmak için yeni bir dönem başlatacağına inanıyoruz.”

Ertha bugüne kadar 5,4 milyon dolar topladı ve kısa süre önce blok zinciri oyunlarının en saygın üç fırlatma rampası olan Seedify, GameFi ve RedKite’de IDO’lar başlattı – topluluk havuzlarının her biri bir dakikadan kısa sürede tükendi.

Ertha, NFT arazi satışlarıyla gücüne güç katıyor ve şimdiden 7.500’ün üzerinde gelir getiren arsa sattı .

Sosyal medya kanallarının popülaritesi patlıyor – Twitter topluluğu son zamanlarda 70.000 takipçiyi aştı, Discord 50.000 ile övünüyor.

Ertha, Solar Çoklu Evren Ekosisteminin bir parçasıdır – Ertha, Ay, Venüs ve diğer gezegenler.

Dikkatinizi Çekebilir: PlayPad (PPAD) Nedir?

Ertha’ya Giriş:

Ertha’da insanlık kendini yok olmanın eşiğinde bulur. Dünya liderleri, Dünya’yı kurtarmaya yönelik son hendek girişimlerinde başarısız oldular ve takip eden yıllarda anlatılmamış doğal afetler gezegeni harap etti.

Oyunculara, sıfırdan yeni bir dünya kurarak geçmişimizin yanlışlarını düzeltme fırsatı verilir. Kaynakları çıkarın, arazi geliştirin, ekonomileri yeniden inşa edin ve ülkeleri ve hükümetlerini uygun gördükleri şekilde yeniden şekillendirin. Her oyuncunun eylemleri, sürekli gelişen bir metaverse içinde kalıcı etkilere sahip olabilir.

Ertha’nın Oynanışı:

Ertha’nın dünyası, oyuncu tabanı arasında yeni hükümetler, ekonomiler ve titrek ittifaklar oluşturmak için olgunlaşmış, karmaşık ve karmaşık bir şekilde tasarlanmış bir oyun alanıdır. Metaverse , her biri üzerlerinde gerçekleşen işlemlerden vergi, harç ve diğer gelir türlerini toplayan 350.000 arsaya bölünmüştür . Oyuncular rekabette bir adım önde olmak için üretim, ticaret ve finansal bütçeleri dengelemelidir.

Metaverses ve Play-to-Earn oyunlarına giriş arayanlar için Ertha, benzeri olmayan bir fırsatı temsil ediyor.

Oyna-Kazan nasıl çalışır:
Oyuncu sahipliği, HEX’ler adı verilen benzersiz NFT’lere bağlıdır. Her HEX, sahibine Metaverse içindeki arazileri üzerinde tam kontrol sağlar.

Ertha, oyuncu odaklı bir ekonomi ile gerçek yaşam ortamını çoğaltmak için tasarlanmıştır. Bir Oyuncunun ister siyasi ister çevresel olsun, çatışma veya barış zamanlarındaki eylemleri gerçek bir değişim yaratabilir ve geniş kapsamlı sonuçlara yol açabilir.

Sahipler, uluslararası ticaret yasalarından, kendi topraklarında yürütülen işlemlerle ilgili vergilere kadar her konuda söz sahibidir. Tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi, her bir HEX sahibi gayrimenkul yatırımından kazanç sağlayacaktır.

Sosyal Medya Kanalları:

Twitter : https://twitter.com/ErthaGame
Discord : https://discord.gg/ertha
Medium : https://erthium.medium.com/
YouTube : https://www.youtube.com/channel/UCHiXL-GSDqd9jIa1hsr20Kw
Telegram : https://t.me/erthagame

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu