HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Enjin, Bloktopia Metaverse’de Genel Merkezini Başlatacak, Efinity Huobi’de Listeleniyor

Polkadot’un Efinity ile altıncı parachain müzayedesini kazanmasından günler sonra Enjin, yeni merkezini Bloktopia’nın metaverse’inde açacağını duyurdu.

Enjin’e göre, yeni merkez, NFT ekosistemini ve NFT ve metaverse alanındaki varlığını desteklemek için inşa edilen mevcut projeleri sergilemek için tasarlandı. Önde gelen bir Polkadot projesi olan Enjin, Polkadot’un yığınında NFT geliştirme için oluşturulmuş ölçeklenebilir, merkezi olmayan ve zincirler arası bir token altyapısı olan Efinity’yi daha da geliştirmek istiyor.

Öte yandan Enjin’in Efinity’si, Polkadot için altıncı ve son parachain cezasını 2021 kapanırken kazandı ve topluluğunun katkısıyla 214 milyon doların üzerinde DOT (7,7 milyon birim) kazandı. Kazanma, Enjin’e hızla büyüyen bir alanda daha uygulanabilir bir varlık sağlarken, meta veri deposunda kendi alanını kaydetme hareketi, Enjin’i aynı şeyi yapan diğer markalar ve projeler arasında meta veri deposunda daha fazla görünürlük için konumlandıracaktı.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin vs Ethereum 2025’te Bitcoin’i Yenecek İşte o Büyük İddia

Enjin’in tercih ettiği metaverse ortağı Bloktopia, fiziksel dünya ile sanal dünya arasında ikincisinin köprüsü görevi görecek. Bloktopia, Polygon Network tarafından oluşturulan ve desteklenen merkezi olmayan bir meta veri deposudur. Tüm metaverse yapısı, 21 milyon Bitcoin arz sınırına saygı duyan 21 seviye olarak tasarlanmıştır. Bloktopia metaverse binasındaki alan, yerel jetonu $BLOK aracılığıyla satın alınırken, tüm jeton sahipleri tüm seviyelere ve modların katılımına erişebilir.

Blok Ekosistemi, merkezi olmayan, kripto tabanlı bir gayrimenkul yatırım platformudur. Blok token sahipleri tarafından satın alınabilecek gayrimenkulleri içerir. “Bloktopyan” terimi, tüm sahiplere atıfta bulunur. Büyük ölçüde dört etkileşim alanına odaklanır: öğren, kazan, oyna ve yarat. Bloktopia’nın web sitesine göre vizyonu, kullanıcılara kripto para birimi dünyasını keşfetmelerinde yardımcı olurken aynı zamanda onlar için sürükleyici bir metaverse deneyimi sunmaktır.

Enjin, NFT, blockchain oyun ve metaverse alanındaki en güçlü markalardan biri olmaya devam ediyor. Efinity ile yaptığı NFT projesi, yakın zamanda Seyşeller merkezli bir kripto borsası olan Huobi Global’den $EFI tokeni için yeni liste aldı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu