Altcoin HaberleriEditörün SeçtikleriHaberlerPolkadot (DOT)
Trend

En karlı Polkadot parachainlerinde uzmanlar

Piyasa tüccarları ve yatırımcılar, parachainler ve Polkadot (DOT) ekosisteminin diğer projeleri ile durum hakkında konuştular.

Kripto para piyasasındaki durgunluğa ve olumsuzluğa rağmen, Polka ekosistemindeki bazı sanal para birimlerinin 27 Haziran’dan 28 Haziran 2022’ye kadar geçen gün içinde fiyatlarının önemli ölçüde arttığından emin oldular.

Her şeyden önce analistler, yatırımcıların Raze Network projesinden memnun olduklarını kaydetti. Merkezi olmayan platformun yerel tokeni RAZE, son 24 saatte önemli ölçüde yükseldi, değerine %45.37 ekledi ve Moskova saatiyle 12:10 itibariyle 0.00935$’dan işlem görüyordu. Uzmanlar, böyle hızlı bir artışın varlığın önemsiz likiditesi ile ilişkili olduğunu ve büyük olasılıkla bir pompa olduğunu vurguladı, çünkü proje kapitalizasyonu sadece 1,11 milyon dolar.

Ayrıca Darwinia Crab Network metaverse platformunun dijital para biriminin yatırımcılarına önemli gelir getirmeyi başardığını da kaydettiler. CRAB tokeninin fiyatı son 24 saatte %42,29 arttı ve 0,000997 $ fiyat değerine ulaştı. Bu sanal varlığın da sadece 2.03 milyon dolarlık düşük bir piyasa değerine sahip olduğu kaydedildi.

Ayrıca uzmanlar, fiyatları sırasıyla %18,05 (0,012 $) ve %11,16 (0,2338 $) artan Shadows ve Bifrost girişimlerini kaydetti.

İkincisi ile ilgili olarak, uzmanlar, yerel BNC tokeninin önemli ölçüde aşırı satım aşamasında olduğunu ve 4.01 milyon dolarlık toplam teklifin, girişimin gerçek tahmini değerinden önemli ölçüde düşük olduğunu öne sürdü.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: piyasa stratejisti Michael van de Poppe, en sevdiği altcoinler olan Ripple (XRP), Binance Coin (BNB) ve Cosmos (ATOM) için bir tahminde bulundu. Hepsinin yakında fiyatının artacağına dair güvence verdi ve önümüzdeki birkaç hafta için gerçekçi hedefler belirledi. Uzmana göre piyasadaki durum kazanmanızı sağlıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu